Jump to content

Schimb interior E46


Kenbobo

Recommended Posts

Schimb interior din material textil pt e46 Sedan cu interior din piele.

 

Interiorul meu are scaune sport, reglaj lombar si incalzire. Bancheta spate e rabatabila, cu sac de ski si cotiera.

 

Caut un interior cu aceleasi optiuni dar sa fie din piele, de preferabil maro sau scortisoara, dar merge si negru/crem.

 

Sa nu aiba rupturi, sa nu aiba probleme cu plasele de la scaune, incalzirea sa fie perfect functionala.

 

 

Poza orientativa cu interior ca si al meu:

 

http://i155.photobucket.com/albums/s281/ian_tommy/BMW/DSC00062.jpg

 

 

Daca e cineva interesat o sa fac poze detaliate.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

:))

 

Problema e ca daca iti dai tie interiorul, eu ce imi las in masina? Scaun de pe terasa?

 

Oricum, daca primesc ceva oferte (si fara schimb) normal ca ti-l vand pe al meu.

 

Problema e ca nu gasesc nicaieri cum vreau eu si ma gandeam ca poate are cineva interior cu aceleasi optiuni dar nu mai vrea piele.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Hmm cam greu sa renunte cineva la piele..pt schimb... deobicei renunta pentru cel de M sau cum ii zice.... dar facem altfel ti-l dau pe al meu..care se da mai usor..identic cu al tau doar ca nu e recaro..si dif de bani:D eh... dk nu mai astept
Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama ca nu fac downgrade.

 

Am gasit un interior de piele aproape cum vreau eu, dar are scaune normale asa ca am zis pas. Atata caut pana gasesc exact cum vreau pentru ca oricum interiorul actual imi place, vreau piele doar pt ca arata mai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.