Jump to content

upgrade audio seria 5


Recommended Posts

Pai vrei sa o vinzi cu up-grade la sound?

Pai eu cred ca E34 a avut boxe rotunde mici din standard...nu cred ca exista, exceptand tuningurile facute (vezi tuningul lui mih_amb care a decupat tabla din etajera sa puna doua boxe ovale si mari de kenwood parca). Deci sau faci tu acel suport din plastic...sau lasi boxele originale...sau ceva asemanator...pt ca ai dreptate, in spatiul ala din spate, unde vin boxele originale e mai mare decat difuzorul propriuzis...deci ai putea sa incerci o varianta de boxa mai mare in acel spatiu...singura problema constand-o sistemul de prindere...

Link to comment
Share on other sites

nu pana la urma cred ca am sa pun un tun de bas in portbagaj si gata... cum sa tai placajul ala... mi se pare o idiotenie totala ..plus ca e de prost gust (parerea mea... nu vreau sa jignesc pe cei care au facut deja asta :blink: )

207972[/snapback]

eu am tub de bass cu boxele originale + o statie si crede-ma e mai mult decat ok...

Link to comment
Share on other sites

poti sa scoti boxele impreuna cu capacele alea de plastic pe care se fixeaza si sa pui niste ovale mari care sa se fixeze exact pe golul existent... eu asa o sa fac dupa ce o sa-mi iau prima de paste :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.