Jump to content

Cumpar elemente caroserie e46 sedan


Recommended Posts

Cumpar bara fata + bara spate, aripa fata stanga si dreapta, capota, haion, 4 portiere. Culoarea care ma intereseaza ii Orient blau mettalic(albastru inchis metalizat). As dori sa le cumpar pe toate de la acelasi vanzator.

IMPORTANT!!! Elementele vreau sa fie impecabile sa nu fie nevoie sa le vopsesc.

Ofer urmatoarele preturi:

Portiera fata 100 ron

Portiera spate 100 ron

Aripa fata 100 ron

Haion- 100 ron sau 150 ron complet

Bara fata 150 ron

Bara spate 150 ron

Capota motor 250 ron

Doresc oferta de pret sa includa discount daca se vand toate elementele.

Pretul vreau sa fie final si real cu transport inclus Urgent Curier.

Sunt din Cluj daca cineva din judetul Mures, Alba sau Cluj are piesele vin eu dupa ele.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

si ce daca sunt la culoare? daca masina mea ii rosie si piesele is negre le pot cumpara la un pret mai mic? atunci masina mea ii argintie si vreau piesele albastre asa pentru placerea mea vizuala. Edited by Petru
Link to comment
Share on other sites

Rog un moderator sa inchida topicul. Voi cumpara din alta parte piesele.

 

Inteleg ca in zona Bucurestiului nivelul de trai ii mai ridicat si implicit salariile sunt mai mari. La Cluj cu atat se vand piesele care vreau sa le cumpar. Daca negociezi putin poti cumpara o aripa cu 100 de lei la culoare.

 

Am gasit deja o parte din ele, dupa ce le cumpar modific anuntul cu ce mai imi trebuie.

P.S- le-am gasit la preturile de mai sus, se pare ca inca mai sunt comercianti cinstiti.

 

 

Degeaba dati minus la post :). Pretul corect pe o bucata de tabla vopsita ii 100 ron. Daca sun la o dezmembrare in Bucuresti si cer o aripa de e46 indiferent de culoare primul pret care imi zice ii 150 ron. Daca ii zic ca vreau aripa aia da sa fie albastra imi zice ca-i pare rau da cea albastra ii 200 de lei. Vi se pare corect si cinstit?

Edited by Petru
Link to comment
Share on other sites

@Petru, preturile nu le faci tu ci vanzatorii... daca vrei sa cumperi o jumatate de masina doar cu o ciunga si-o bomboana, cred ca nu ai ales bine locul unde sa ceri asta.

 

si sincer nici nu stiu prea multi vanzatori asa de darnici sa accepte preturile tale.

 

oricum, topicul se inchide, te rog numai da reporturi nefondate :excl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.