Jump to content

Cumpar o janta pe 17 E46 sau E90


Recommended Posts

Dupa cum stie toata lumea la E90 nu exista roata de rezerva si o sa plec la drum lung prin Europa si nu am runflat-uri

 

As vrea o janta de aliaj de e46 sau e90 pe 17 sa o am in portbagaj cat sunt la drum, daca a ramas la cineva o bucata.. ma intereseaza sa nu fie stramba sau sudata..

 

Nu am nevoie de anvelopa, ii pun eu

 

Preferabil in Bucuresti ca sa o iau repede..

 

Daca are cineva, precizati va rog modelul (sau o poza ar fi binevenita) pretul si un nr de tel

 

Nr meu 0762 cinci doi doi 428

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

da am luat slim si am luat degeaba, in seara asta am aflat ca loveste in etrier.. bine macar ca am aflat si nu am plecat asa la drum

 

asterix_ daca raspundeai mai devreme nu mai ma complicam

 

deci nu mai pot cu e90, n-am nici cric, tot in seara asta am aflat

 

MShasha, am luat de pe olx aseara compresor original bmw la 150 ron.. si tu ai venit tarziu cu mesajul, ca ma interesa si solutia originala de astupat gauri, asa le luam la pachet de la tine,

 

in momentul asta caut asa:

 

- cric original e46 (oare se potriveste la suporti :wacko: ), oare chiar mai e nevoie sa iau original

 

- si vreau janta aliaj pe 17 in continuare. incerc sa il sun maine pe roscatu_m3 dar stiu ca el lucreaza pana la ora 18:00 si eu abia dupa ora aia pot, daca are totusi un particular o janta pe 17 de e46 / e90 eu cumpar

 

NOTA: am trecut pe anvelope normale in seara asta, am renuntat la runflat. Recomand oricui sa renunte la runflat, sunt prea rigide si strica articulatia. nu sunt pentru drumurile noastre. acuma e alta masina

Link to comment
Share on other sites

da am luat slim si am luat degeaba, in seara asta am aflat ca loveste in etrier.. bine macar ca am aflat si nu am plecat asa la drum

 

asterix_ daca raspundeai mai devreme nu mai ma complicam

 

deci nu mai pot cu e90, n-am nici cric, tot in seara asta am aflat

 

MShasha, am luat de pe olx aseara compresor original bmw la 150 ron.. si tu ai venit tarziu cu mesajul, ca ma interesa si solutia originala de astupat gauri, asa le luam la pachet de la tine,

 

in momentul asta caut asa:

 

- cric original e46 (oare se potriveste la suporti :wacko: ), oare chiar mai e nevoie sa iau original

 

- si vreau janta aliaj pe 17 in continuare. incerc sa il sun maine pe roscatu_m3 dar stiu ca el lucreaza pana la ora 18:00 si eu abia dupa ora aia pot, daca are totusi un particular o janta pe 17 de e46 / e90 eu cumpar

 

NOTA: am trecut pe anvelope normale in seara asta, am renuntat la runflat. Recomand oricui sa renunte la runflat, sunt prea rigide si strica articulatia. nu sunt pentru drumurile noastre. acuma e alta masina

Ai PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.