Jump to content

Vand BMW 520d ,2007,LCI, M47N,berlina,inmatriculat


mihai_e39

Recommended Posts

E stupid sa presupui ca toti sunt carpaci si vor masini ieftine neintretinute. Din ce imi amintesc, pe e60-ul ala aveai opinci, nu anvelope, si cand te au intrebat niste useri ce e cu ele ai raspuns ca oricum o vinzi. Cu muuult inainte. Daca asa e, mai bine n-o mai dai exemplu.
  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

E stupid sa presupui ca toti sunt carpaci si vor masini ieftine neintretinute.

Nu toti dar majoritatea cauta dupa pret si nu ii intereseaza piese schimbate sau altele. Astea le faci asa pt tine dar la revanzare nu conteaza.

 

Din ce imi amintesc, pe e60-ul ala aveai opinci, nu anvelope

Cele de vara erau noi, cele de iarna insa le luasem sh pentru a le rula o iarna macar. Si nu erau opinci cum presupui tu. Oricum nu mai conteaza.

Edited by Andrei_VUV
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Se cauta e60 insa mai toti cauta la pret de max 10-11k. Eu iti spun realitatea, nu vb din auzite de la x sau y. Dar acum piata a inceput sa mearga mai bine decat in perioada cand i-am scris eu in aprilie. Deci keep calm si sa nu poluam aiurea topicul omului.
  • Like 1
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.