Jump to content

unde montam folie autorizata !?


Myx

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....stiti si alte locuri unde se poate monta folie autorizata in afara de expert detailing ?,,,si preturi eventual ...

Se pare ca orice perdeluta pui nu se compara ...si cum se anunta o vara calduroasa cred ca trebuie sa-mi pun !..Si pana la urma mai avem probleme cu politia daca e folia autorizata ...??.atat in Buc cat si in provincie ..

... da add al vico_vsa saau un telefon pe 0766 88 44 53 montez folie autorizata llumar sau 3m .. aceeashi calitate k si la expert numai k preturile sunt la jumatate astept s ate hotarasti si sa revi q un telefon si nu se demonteaza fetele de ushi

Link to comment
Share on other sites

eu mi-am pus folie la niste baieti pe la calea grivitei, m-a costat 4 mil inclusiv alea de pe fata cu omologare (omologarea doar pe luneta si pe lateralele din fata), baietii lucreaza super bine, super ingrijit, ii recomand cu cea mai mare caldura, au folie lumar si 3m

 

sfat pentru cei care au folii pe fata: cand vedeti ca va opreste politistul (daca il vedeti din timp) dati repede jos geamurile de pe fata (asa am scapat de unul si i-am dat si talonul), sau nu dati niciodata talonul neinsotit de spaga, ultima oara m-a oprit pentru radar, stateam in cumpana, sa ii dau talonul, sa nu il dau...pana la urma am zis sa nu risc si imi zice daca imi dadeati talonul vi-l opream :twoup:, pana la urma mi-a dat amenda numai pentru radar

 

atasez poze cu folia

 

 

ps: nu a fost nevoie sa imi dea fetele de usa jos

 

pss: folia este lumar 20% pe toate geamurile

 

cine este interesat sa imi dea pm si ii dau numarul de telefon

post-6968-1211835211_thumb.jpg

post-6968-1211835226_thumb.jpg

post-6968-1211835254_thumb.jpg

post-6968-1211835269_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai si pierd 1 zi + vreo 100-150 RON motorina + mancare + alergatura ? Se merita ? TOt pe acolo ajungi !

nu ajungi deloc tot acolo

motorina buzau si inapoi la monstru ala de 320d e max 65 lei

Buzau-Buc 150km...retur 300km X 7%(sa zicem ca "te dai la ea")=21L x3LEI =63LEI

mancarea pe o zi nu sare de 70 lei,no-i fi vreun senator :twoup:

o zi de munca pierduta...nu scade nimeni la salariu ca doar e Ro si ne intelegem

alergatura?drumul la Buzau e o placere ,e drum Europen foarte bun,o tii lejer in 180km/h,nu e deloc obositor

Acu ia fa si matale calculu...

Salut

in primul rand nu sunt 150 de km sunt mai putini,iar in privinta drumului e fff obositor si fff periculos,o tii in 180????!!!!!!,i se mai spune si drumul mortii drumului E85 , il fac saptamanal cateodata chiar siu de 2 ori.

In rest e ok,

Toate bune

 

Pai si pierd 1 zi + vreo 100-150 RON motorina + mancare + alergatura ? Se merita ? TOt pe acolo ajungi !

nu ajungi deloc tot acolo

motorina buzau si inapoi la monstru ala de 320d e max 65 lei

Buzau-Buc 150km...retur 300km X 7%(sa zicem ca "te dai la ea")=21L x3LEI =63LEI

mancarea pe o zi nu sare de 70 lei,no-i fi vreun senator :twoup:

o zi de munca pierduta...nu scade nimeni la salariu ca doar e Ro si ne intelegem

alergatura?drumul la Buzau e o placere ,e drum Europen foarte bun,o tii lejer in 180km/h,nu e deloc obositor

Acu ia fa si matale calculu...

Salut

in primul rand nu sunt 150 de km sunt mai putini,iar in privinta drumului e fff obositor si fff periculos,o tii in 180????!!!!!!,i se mai spune si drumul mortii drumului E85 , il fac saptamanal cateodata chiar siu de 2 ori.

In rest e ok,

Toate bune

Si plin de radare,atentie dc tot se hotaraste cineva sa mearga s-a instalat un radar fix la Cotorca (prima localitate dupa popasul de la Urziceni) si multe radare mobile!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.