Jump to content

318d Lci : bleo ciel cu bej :)


Bigmoon

Recommended Posts

exact :D

 

Gata dupa ceva asteptari am reusit sa o si montez. Mi a placut mult modelul asta ca nu bate la ochi si pot sa las masina linistita prin parcari fara sa ma gandesc ca ii sparg geamul pt camera.Mai pun ceva poze .

 

Ce nu imi place totusi este ca nu am avut parasolar pe parbriz ca s-ar fi vazut mai putin din talpa ei ... ar fi fost si mai mascata. Momentan este legata la bricheta ,dar am si hardwire-ul montat just in case.

 

Ce am incercat a fost sa o aliniez cat am putut de bine cu talpa oglinzii dar sa fie si destul de joasa pentru a deranja in video. Rezultatul final ma multumeste si acum am momente cand uit ca e activa si filmeaza. :)

post-71170-0-75719400-1445696074_thumb.jpg

post-71170-0-33668100-1445696315_thumb.jpg

post-71170-0-83987200-1445696322_thumb.jpg

post-71170-0-15101400-1445696376_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

dap cu firul ala am si eu aceeasi problema .. dar camera in sine e foarte mica , defapt jumatate din ce e pus pe parbriz, partea de sus era deasabila dar am hotarat sa o montez ca sa arate ca un tot unitar. In schimb din masina nu iti dai seama ca este montata, nici macar pe mine ca sofer nu ma derajeaza care stau cu ea in fata. Acum nu iau partea nimanui dar decat sa stau cu un Marcus 5 atarnat pe parbriz sau cu din alea cu display rabatabil ..fereasca :))
Link to comment
Share on other sites

ei acum nu vreau sa divagam pe astfel de cai :) ca sa dau un raspuns usor si placut iti spun doar ca imi place sa editez videouri :)

Legat de acest subiect poĂâşi cere sfat pentru un bun dezinfectant pentru maĂâ˘inĂŁ ;););)

Ps mi-am permis sa glumesc deoarece am observat ca nu te-ai supĂŁrat la critica in legĂŁturĂŁ cu cam video,complimente pentru maĂâ˘inĂŁ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Gataa , a ajuns si setul de perdelute originale pentru geamurile din spate :D excited :D . Acum stiu ca nu e cine stie ce pentru unii dar eu mi-am dorit sa fie cat mai original totul pe ea si numai in directia asta voi merge. Poate am sa fac si un retrofit la perdeluta electrica pentru luneta ,dar cine stie . Oricum ,eu sunt foarte multumit de rezultat si recomand oricui cu toate ca sunt cam piperate ,dar dau un stil foarte elegant si classy asa :)

post-71170-0-29224800-1458332101_thumb.jpg

post-71170-0-51167800-1458332117_thumb.jpg

post-71170-0-98639600-1458332128_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca am mai zis pe un post pe aici ,folosesc de ceva ani simonis dash foam , si au iesit toate masinile super ok , si lasa un efect mat pe plastice . Am sters si pielea cu el dar nu e pt ea . In rest tapiteria inca nu am curatat-o dar o sa ii fac un detail profi in vara asta. Si filtru de polen il schimb odata cu uleiul , adica la 10k. Am sa iau totusi solutia de piele de la reprezentanta ca am vazut ca e un flacon de 1 l cu 80 lei :D Edited by Bigmoon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.