Jump to content

Vand E46 Coupe


dani_teo

Recommended Posts

niciodata nu pot intelege cum f multa lume are impresie ca masina lor este cea mai intretinuta iar in rest TOT ce se gaseste pe piata sunt niste cazane. 2500-3000 euro este un pret corect pt un e46 coupe 1.9 benzina care poate avea minim 15 ani vechime.

 

apropo alea pe bg, volan dreapta sunt cam 1200-1500.

:lol:

Cumpara-ti tu e46 cu 1200 si mai vorbim. DacĂŁ nu ai/ai avut e46, sau orice alta masina, poti sa faci altceva decat sa postezi aiurea, o sugestie personala ar fi sa te abtii de la comentarii cand esti pe langa subiect.

  • Like 2
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Cumpara-ti tu e46 cu 1200 si mai vorbim. DacĂŁ nu ai/ai avut e46, sau orice alta masina, poti sa faci altceva decat sa postezi aiurea, o sugestie personala ar fi sa te abtii de la comentarii cand esti pe langa subiect.

 

Are dreptate Cosmin , cele cu volan pe dreapta la preturile acelea sunt, intre 1200 si 1800 maxim.

Scuze colegului Dani de offtopic.

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masina sta acum intrucat sunt plecat din tara pana in septembrie. Pt eventualii doritori, dani_teo@yahoo.com. Am un vecin pasionat care o sa aiba grija de un spalat, o plimbare scurta, etc...tot el se poate ocupa si de vanzare "just in case "..

 

niciodata nu pot intelege cum f multa lume are impresie ca masina lor este cea mai intretinuta iar in rest TOT ce se gaseste pe piata sunt niste cazane. 2500-3000 euro este un pret corect pt un e46 coupe 1.9 benzina care poate avea minim 15 ani vechime.

 

apropo alea pe bg, volan dreapta sunt cam 1200-1500.

Eu nu am scris nicaieri ca TOT ce se gaseste pe piata nu e bun ori ca a mea e zana BMW. Am spus doar ca e plin de masini de UK si BG..iar unul care nu are bani nici de taxele masinii,sta cu ochii pe consum.. sa fii convins ca nu are bani sa o intretina si o peticeste cu sh-uri de la dezmembrari! Am fost suficient de explicit ?

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nici nu ai de ce sa le explici câți bani ai bagat... Acum 5 ani mulți nu aveau nici bani de apa distilata, in 5 ani au produs si ei 1500€ si acum iti dicteazĂŁ pretul la masina ta la care numai ĂŽntreținerea anualĂŁ a costat 1500€...

Succes, pe autovit.... aici e vb multa

  • Like 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.