Jump to content

bmw 92-94


odidiu

Recommended Posts

va rog dati-mi si mie un sfat ...as vrea sa achizitionez un bmw din 92--94 un seria 3 cumparat din romania..din alea care se vand cu gramada pe olx as avea probleme mari cu el ? adica cam cat m-ar tine fara sa bag bani in el...multumesc
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

va rog dati-mi si mie un sfat ...as vrea sa achizitionez un bmw din 92--94 un seria 3 cumparat din romania..din alea care se vand cu gramada pe olx as avea probleme mari cu el ? adica cam cat m-ar tine fara sa bag bani in el...multumesc

 

Problemele tehnice se repara destul de usor la modelele astea si piesele nu sunt asa de scumpe.

 

Vezi caroseria sa nu aiba (multa) rugina si motorul sa fie cat de cat ok (compresie).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problemele tehnice se repara destul de usor la modelele astea si piesele nu sunt asa de scumpe.

 

Vezi caroseria sa nu aiba (multa) rugina si motorul sa fie cat de cat ok (compresie).

multam fain!!!!!!....m-am mai linistit

 

multam fain!!!!!!....m-am mai linistit

asta ma interesa...ca nu vreau sa ma apuc din prima sa segmentez motorul

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tu faci aici niscaiva sondaj de opinie. Starea natiei sau ce te intereseaza ?

Cumva esti ceva jurnalist ? Sau vrei sa vezi ce zice lumea si sa razi ?

Mie unu' nu-mi plac jurnalistii .. :hairy: ..cand ii prind ii cam trag de par.. :sorcerer:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ce parereaveti de bmw-urile de 1000 de euro care sunt cu sutele la vanzare pe OLX ? adica sunt bune de ceva ? sunt cat de cat fiabile ? sau nu se merita deloc

majoritatea sunt gauri negre de aruncat bani pe reparatii. Cugreu trece vreuna inspectia tehnica fara spaga. plus ca ma astept sa fie rupte de rugina pe sub.

Link to comment
Share on other sites

Tu faci aici niscaiva sondaj de opinie. Starea natiei sau ce te intereseaza ?

Cumva esti ceva jurnalist ? Sau vrei sa vezi ce zice lumea si sa razi ?

Mie unu' nu-mi plac jurnalistii .. :hairy: ..cand ii prind ii cam trag de par.. :sorcerer:

ma intereseaza ca vreau sa-mi i-au si eu una

nu sunt un reporter

tu esti un samsar de ai sarit asa ?

eu am cerut o parere...daca poti sa-mi dai bine daca nu ..nu te baga in seama degeaba

 

Tu faci aici niscaiva sondaj de opinie. Starea natiei sau ce te intereseaza ?

Cumva esti ceva jurnalist ? Sau vrei sa vezi ce zice lumea si sa razi ?

Mie unu' nu-mi plac jurnalistii .. :hairy: ..cand ii prind ii cam trag de par.. :sorcerer:

ma intereseaza ca vreau sa-mi i-au si eu una

nu sunt un reporter

tu esti un samsar de ai sarit asa ?

eu am cerut o parere...daca poti sa-mi dai bine daca nu ..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.