Jump to content

Schimb interior Sport - >> Piele BMW e90


Radu I

Recommended Posts

Probabil daca o sa am timp in viitorul apropiat o sa merg. Dar deocamdata nu imi permit sa imi iau zi libera.

 

Cu tipul din Bucuresti am vorbit eu deoarece ma interesa interiorul. Concret poza pe care o are in anunt e de la un interior de e90 pe care l-a vandut asta vara; momentan mie mi-a propus o chestie de genul: imi da scaunele fata din piele neagra incalzita care este de pe e91 lui (le are montate pe masina), bancheta spate din piele neagra de e91 (nu se potriveste la e90 deoarece are alte prinderi) si fete de usi crem din piele pe care sa le vopsesc eu, toate la suma minunata de 1800 de ron :)

 

Mai bine te orientezi catre cel de facelift din Sighetul Marmatiei, pare mai bine intretinut :)

 

In alta ordine de idei daca iti cumperi interior de piele si vrei sa il vinzi pe cel sport sunt interesat de el, vin eu la Sibiu si il iau. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

 

In alta ordine de idei daca iti cumperi interior de piele si vrei sa il vinzi pe cel sport sunt interesat de el, vin eu la Sibiu si il iau. Multumesc

 

Nu vreau sa ma complic cu vanzari si cumparari. Vreau un schimb simplu, rapid si eficient. Fara bani implicati.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa ma complic cu vanzari si cumparari. Vreau un schimb simplu, rapid si eficient. Fara bani implicati.

 

Parearea mea este ca daca nu gasesti un interior de piele sport nu merita sa-l schimbi pe al tau

Scaunele sport sunt alta mancare de peste fata de cele standard, mult mai confortabile

Link to comment
Share on other sites

Parearea mea este ca daca nu gasesti un interior de piele sport nu merita sa-l schimbi pe al tau

Scaunele sport sunt alta mancare de peste fata de cele standard, mult mai confortabile

 

Cam toata lumea imi zice asta. Si probabil aveti dreptate. Dar problema asta cu schimbatul la masina este o boala, multi dintre noi o au... Vreau ceva diferit. Si nu vreau sa bag bani in alt interior. Imi place mult cel maro. De aia mi-ar fi convenit un schimb... Probabil ca daca o sa mai aud de multe ori ca al meu e mai bun, o sa ma razgandesc.

Link to comment
Share on other sites

Cam toata lumea imi zice asta. Si probabil aveti dreptate. Dar problema asta cu schimbatul la masina este o boala, multi dintre noi o au... Vreau ceva diferit. Si nu vreau sa bag bani in alt interior. Imi place mult cel maro. De aia mi-ar fi convenit un schimb... Probabil ca daca o sa mai aud de multe ori ca al meu e mai bun, o sa ma razgandesc.

 

Al tau e mai bun :) eu nu l-as schimba. Si la mine daca avea incalzire, nu era rupt si mai era si negru nu pleca de pe masina. In pozitia mea stau la panda sa vad ce iese ca nu pot sa traiesc cu ala :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.