Jump to content

Vand Bmw 320d,M-packet 2


carlaniasi

Recommended Posts

Masina este inmatriculata de 2 saptamani in Ro,unic proprietar in germania.

Masina se prezinta intr-o stare perfecta de functionare cu revizii la timp in De.

Fab:12.11.2002

Vin:*********PJ42711

Masina a costat 4200 e in germania iar taxa de timbru 1200 e.

Pret vanzare 5500 fix.

O vand ca este prea rigida pentru mine si vreau sa trec la ceva mai mare,accept variante cu e 60,525 sau 530 dau diferenta.

 

Poze nu reusesc sa urc pe site,da eroare de server,poate ma ajuta un admin.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

La masina s-a schimbat ulei 5w-30,filtrele toate,si filtrul epurator care cred ca l-am schimbat degeaba ca nu era cu pasla,il am si pe cel original Bmw,discuri si placute fata spate Ate.

Pretul ramane acelasi.

Masina este intro stare perfecta,pielea arata foarte bine,motorul merge foarte bine si trage pe masura.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pai masina a costat 4200 in germania plus 1200 euro taxa plus drumuri si hartii si rar ies mai bine de 5500.E cam mult pentru ce masini sunt la vanzare in romania dar cine vrea o masina in stare perfecta e o alegere buna,la fel am facut si eu.Sunt masini si la 3500 si la 4000 dar daca au 400 500 de mii si incepi sa schimbi piese tot la pretul asta ajungi.Chiar azi ma sunat un tip de la timisoara si este interesat de masina,i-am dat seria de sasiu s-o verifice la reprezentanta si kilometri corespund cu cartea service.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.