Jump to content

The white one f10


ReSp3cT

Recommended Posts

Te-ai dat de gol :) In prima pagina a topicului scrie ca ai luat-o cu 139k km reali. Acum ce sa intelegem? In fine bafta la vanzare si ar fi super bine sa iei banii aia...25k.

Da man si am spus ca nu ma grabesc cu vanzarea pana nu o sa ating 190k cu ea....adica nu o pun la vanzare pana atunci...am zis asa aici... poate e cineva de ii place tare si sa aiba optiune ;)

Iar pana fac 190k cred ca mai trece 1 an si :))

Edited by ReSp3cT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai mai sus ai spus ca se vinde. De ce nu bagi anunt? Sau cum se vinde, asa intre prieteni,colegi de forum?

Colegi de pe forum cine a vazut postarea atat....pentru ca inca nu am

In cap sa o dau... dar poate daca vine cineva cu bani ma sucesc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pai scrie si el in anunt,accepta schimburi la valoarea de 34000

Frumoasa masina si super dotata, insa ma indoiesc sa nu aiba vreo problema de o da in 10 luni cu aproape 19k mai putin, sau poate a luato fara tva si de acolo...

PS: si eu am vrut sa pun la nr WWW dar mi-au spus la politie ca are restrictie nr... :o deci se poate?

Link to comment
Share on other sites

Chestii cu "km reali,km reali" de 1 milion de ori si "daca o gasesti cu km dati inapoi ti-o dau gratis" e ca si cum vezi full de full si alte tiganii folosite de anumiti oameni care se ocupa cu "aranjarea" masinilor pt vanzare. Eu zic sa mai cauti,sunt convins ca gasesti destule 7 ...
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina si super dotata, insa ma indoiesc sa nu aiba vreo problema de o da in 10 luni cu aproape 19k mai putin, sau poate a luato fara tva si de acolo...

PS: si eu am vrut sa pun la nr WWW dar mi-au spus la politie ca are restrictie nr... :o deci se poate?

Pai nu sti ca in ro se poate orice daca ai omu potrivit ?:)

Da si eu ma tot intreb dc o da asa dintr o data...poate chiar are nevoie de bani..::oricum o duc la verificat daca e sa ma inteleg...

 

Si eu tot la 7-8k ma gandeam dif

Link to comment
Share on other sites

ar trebuii sa te gandesti in primul rand la revanzare, ca vad ca esti mai rau ca mine(adica le schimbi mai des ca mine) eu zic ca vei pierde mai mult ca la f10, masina arata bine(e de interlop 😄).

recunosc ca.mi place 😄

cati km are?

 

 

app, ai ceafa lata?

glumesc, sper sa nu te superi 😄😄

Edited by selena
Link to comment
Share on other sites

Asa se cere la schimburi..credeam ca stii avand in vedere trecutul tau.

P.S

Ti-a calculat masina in 2jdemii ca vorba aia aÅŸa's toate pe autovit,pe el il tine schimbul 34mii,eu zic ca la 12/13mii e cale de intalnire daca te tine buzunarul.

Ai schimbat intr-un an 3/4 masini la care mereu plusai diferenta.Cred ca daca stai si aduni,de diferentele alea iti mai luai una.

Ce sa iti zic,bafta in afaceri,vad ca te pricepi! :console:

Edited by Marius05
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

eu zic ca daca iti pui masina la vanzare iei pe ea rapid un 22-23mii...dar sa zici 21 si ceva, asa rapid

si cu cash il poti strange pe nenea cu 7-le la 27-28mii...asta daca o va mai avea, daca nu gasesti tu alta

si asa pui de la tine mult mai putin, nu crezi? rolleyes.gif

asa el practic iti calculeaza masina 15mii; eu nu cred in baliverne de genu pt schimb 5mii in plus. nu, eu zic asa: ele are masina 30, vrea 15 diferenta, deci a ta costa 15? wtf?!

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca daca iti pui masina la vanzare iei pe ea rapid un 22-23mii...dar sa zici 21 si ceva, asa rapid

si cu cash il poti strange pe nenea cu 7-le la 27-28mii...asta daca o va mai avea, daca nu gasesti tu alta

si asa pui de la tine mult mai putin, nu crezi? rolleyes.gif

asa el practic iti calculeaza masina 15mii; eu nu cred in baliverne de genu pt schimb 5mii in plus. nu, eu zic asa: ele are masina 30, vrea 15 diferenta, deci a ta costa 15? wtf?!

La asta ma gandeam si eu sa o pun pe a mea rpd la vanzare ca daca ma duc la el cu 29 cash mi o da imd...dar mai bn stau eu linistit si mai stau un an cu a mea ca de aia am facut'o frumoasa sa ma bucur de ea si mai vad de la anu piata care e...:)

Ma incantase asta ca avea km putini si pachet dar dale rq...dak cerea in bun simt un 8k era ok dar asa......:

Pffff el poate vrea sa scoata 40k cat a dat pe ea cu mn :))

Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-7-740-ID7GgKhX.html

Gata am gasit, daca ma inteleg la bani cu el pana luni e la mine :))

Ps: ce diferenta ziceti ca merita ?

Este frumoasa masina, iar pretul este foarte bun, insa lipsesc destule dotari pana la a fi extra full cum pretinde vanzatorul in anunt.

Iar caucicurile alea stau urat rau pe masina.Par intinse, mici etc... Sigur nu corespund specificatiilor date de producator.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Este frumoasa masina, iar pretul este foarte bun, insa lipsesc destule dotari pana la a fi extra full cum pretinde vanzatorul in anunt.

Iar caucicurile alea stau urat rau pe masina.Par intinse, mici etc... Sigur nu corespund specificatiilor date de producator.

 

Pentru acest model ii lipseste doar night vision, si scaune comfort spate+dvd in tetriere, alte optiuni nu ar mai exista pentru modelul si anul acesta faruri full led sau alte retrofituri sunt din 2013

Cat despre jante ai dreptate arata urat cu anvelope mai inguste probabil nu sunt style 128 originale ci acele replici de se vand pe olx cu 700e, pe masina a avut style 303.

Dar ce mai conteaza atat timp cat omu exagereaza cu pretul la schimb... :money:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.