Jump to content

Cumpar chedere geam e46


Recommended Posts

Periile nu vin la interior? din cate stiu, ce am eu nevoie sunt niste profile din cauciuc pe armatura metalica ce se muleaza pe usa. Daca vorbim de acelasi lucru as vrea mai multe detalii cum facem sa mi le trimiti. (am atasat o poza sa fie mai clar, am nevoie la break dar din cate stiu se potrivesc si cele de berlina)

post-71550-0-61073800-1446457871_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Periile nu vin la interior? din cate stiu, ce am eu nevoie sunt niste profile din cauciuc pe armatura metalica ce se muleaza pe usa. Daca vorbim de acelasi lucru as vrea mai multe detalii cum facem sa mi le trimiti. (am atasat o poza sa fie mai clar, am nevoie la break dar din cate stiu se potrivesc si cele de berlina)

desigur ca sunt si la interior perii, la fel si cele de la exterior care vin pe o armature metalica care in timp se oxideaza si se ufla sau se onduleaza.

pentru comanda ferma 0736 366 356

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.