Jump to content

E46 318d 2002 Defect


AndreiXXL

Recommended Posts

Eu spun sa faci alte poze, cu siguranta va fi alta masina.

 

cred ca asa voi face , eu am vrut sa arat masina in starea care e acum , dar unii prefera sa fie mintiti pe fata cu masini pregaite de targ , lustruie , cu imagini editate si cu o multime de defecte care nu se vad , dar romanului ii place sa fie mintit si dus in eroare , sa bata drumuri de sute de km ca sa vada ca realitatea nu corespunde cu pozele de pe anunturi .... cum de multe ori am intalnit si eu.

 

o voi repara cand am timp si bani de cheltuit , o voi pregati de targ si apoi o sa pun poze frumoase , photoshopate daca asa se poarta la noi ....

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SE POATE INCHIDE , momentan imi frec nervii cu birocratia si hartogaraia pt a inscrie un golf 4 si nu am timp/resurse sa ma ocup de bmw pana in primavara .

 

daca e careva interesat de un schimb cu bmw ul + golf 4 1.4 16v 230K km euro4 impecabil recent adus si in curand inmatriculat cu taxa platita caut un E46 320d 150 CP dupa 2004+ in mintile lui si cu ceva optiuni :thumbsup: astept pm

Edited by AndreiXXL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.