Jump to content

Cumpar E90 320D LCI


Vlad.Maur

Recommended Posts

Am scris cã am ceva de vânzare pe topicul acesta?

Doar eram curios la ce sumĂŁ se gândește.

Nici pe subiectul unde am 320-ul la vânzare nu am dat up-uri, deci nu ard de nerãbdare sã Îl vând.

 

Printre cerințele dorite nu ai enumerat și pielea. Ai omis-o sau nu e un ”must have”?

 

Cam rĂŁruruțe 320-urile de 184 Cp cu asemenea dotĂŁri, mai ales ĂŽncĂŁlzirea ĂŽn scaune. Nici scaunele sport nu sunt așa comune.

Iar dacĂŁ te uiți sĂŁ iei mașinĂŁ sub 180.000 km, opțiunile se restrâng și mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Nu tin neaparat sa aiba piele.

Nici eu nu ma grabesc sa cumpar una, am rabdare pana cand o sa apara "aleasa".

 

Vazusem cateva E90 Lci-uri de 184 de cp destul de dotate si la pret bun dar azi s-au pus pe net si maine s-au vandut.

Vreo 2 aveau chiar M-Pack de fabrica.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Si il vrei la 10-11.000, desi nici la 12.500 nu sunt cu dotarile mentionate.

 

In primul rand eu nu am mentionat un buget de 10-11000, nu stiu unde ai vazut tu asta, in orice caz nu am de gand sa dau 14.000 pentru E90-ul tau supraevaluat.

Si tin sa te anunt ca am gasit unul in Germania, din 10.2011, 184 cp, 162k km, scaune sport incalzite - partial piele, navi mare, trapa, sistem sunet hi-fi la pretul netto de 10.500 (11.800 adus acasa) doar ca nu ne-am miscat destul de repede si nu am finalizat tranzactia, era si intre sarbatori.

 

de ce ai vrea sa ai cel mai pacatos motor din univers ? esti masochist ?

 

Cel mai pacatos in ce sens, ce argumente ai?

Cum a zis si colegul Cristian, e un motor cu consum foarte bun si putere decenta. Schimbi distributia si aia e.

Edited by Vlad.Maur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.