Jump to content

Cumpar combox compatibil cu E90


mgs

Recommended Posts

Doresc sa adaug inca un retrofit pe masina, prin urmare caut:

 

- un modul combox compatibil cu E90 -ul meu. E de ajuns modelul Media, pentru ca functiile Telematics oricum nu functioneaza in RO, dar nu exclud nici a doua varianta, in functie de pret.

p/n: 84109257160 , 84109257161 sau altul compatibil din listele din linkuri.

 

 

- microfon

p/n: 84316938762

 

-antena bluetooth

p/n: 84506928461

 

Cel mai probabil ultimele 2 componente le voi cumpara noi, tinand cont de preturile pe care le-am vazut pana acum la componentele SH (fix cat costa noi), dar poate gasesc un kit complet sau cineva care face un retrofit complet, inclusiv instalare si codare.

Edited by mgs
Link to comment
Share on other sites

Treaba, treaba... Si eu vreau sa montez unul. Dar sunt cam nehotarat in sensul ca nu stiu daca merita. Eu am bluetooth si usb in cotiera. Internetul in masina ...hmm. Legat de combox erau unele la pret ok pe olx

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Salut,am vazut ca vine si pe x1,am la dezmembrat un x1 din 2011 si poate are asa ceva,suna-ma miine intre 9-13 si ma uit sau de luni 9-17

Tel...0725691059

 

Din pacate nu ai combox pe X1. (Ai pus o poza cu portbagajul in topic si nu e nici un modul acolo).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

E de ajuns modelul Media, pentru ca functiile Telematics oricum nu functioneaza in RO, dar nu exclud nici a doua varianta, in functie de pret.

p/n: 84109257160 , 84109257161 sau altul compatibil din listele din linkuri.

 

mai exact 400eur nou

84109257161

 

Combox media e ~250e nou, te rog sa ma contrazici daca spun ceva gresit.

Telematics din cate stiu nu functioneaza pentru Romania, deci diferenta de pret = bani aruncati pe fereastra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Combox media e 1350 ron nou cu TVA.

 

Vezi ca e de vanzare pe olx unul telematics, vrea 800 ron dar poate mai negociezi. E adaugat pe 10 aprilie.

 

Pana si pe bavauto, care au adaos maricel e mai ieftin: http://www.bavauto.ro/84109257160

Repet, pretul se invarte in jurul valorii de 250e, puteti sa cereti o cotatie de pret aici pe forum si o sa vedeti ca am dreptate.

Multumesc pentru pont, dar cred ca o sa comand piesele noi.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.