Jump to content

Vand Bmw E46 FL 320D an 2004


Jak88

Recommended Posts

Masina arata foarte bine ,este foarte intretinuta funcioneaza impecabil motorul merge rotund a fost adusa in tara pe data de 10.03.2016 pe roti

 

Este modelul facelift common rail cu motor 2.0 diesel cutie de viteze in 6+1 trepte si 150 CP foarte eficient si econom atat la drum lung cat si in oras

 

A fost verificata si nu necesita nici o investitie in afara de consumabile si filtre iar in aprox in 5000-7000 km placute frana fata !!!

 

-KM 100% reali accept orice verificare 240.xxx mii

 

Masina de nefumator

 

NU ARE FILTRU DE PATRICULE DIN FABRICA

 

Taxa de poluare pt norma euro 4 este 340 luand in calcul si anul de fabricatie al masinii

 

Ca si dotarii :

 

-Abs

-Dsc

-proiectoare de ceata

-scaune incalzite fata

-Volan sport de piele cu comenzi

-Climatronic

-pilot automat adaugat ulterior

-computer de bord

-geamuri electrice fata/spate

-trapa

-senzori de parcare spate

-interior confort

-cotiere fata/spate

-suport pahare

-detin si navigatia originala care este de tip mic si are radio casetofon

-oglinda retrovizoare antiorbire

-oglinzi exterioare incalzite si reglate electronic, heliomate

-jante din aliaj pe 16 originale BMW

-banchetele din spate rabatabile

-aibaguri frontale si laterale

-folie lumar autorizata rar

-inchidere centralizata comenzi pe chei (2 chei)

-parbriz incalzit

-sac de schii

-trusa de scule

-roata de rezerva

 

Pretul este negociabil iar in functie de pretul negociat se poate oferi si un set de jante tabla cu cauciuri noi de iarna pe 16 goodyear

 

post-75918-14581416626584_thumb.jpgpost-75918-14581416972492_thumb.jpgpost-75918-14581417203847_thumb.jpgpost-75918-14581417350601_thumb.jpgpost-75918-14581417462667_thumb.jpgpost-75918-14581417544855_thumb.jpgpost-75918-14581417716227_thumb.jpg

 

Ămi cer sczz ca am omis preĂâşul este 4699 euro negociabil!!!

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

post-75918-0-11927900-1458141203_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

hutzu este un bun prieten de al meu ,am cumparat masina de la el acum o saptamana aproximativ , vreau sa cumpar un apartament si din motive financiare trebuie sa renunt la e46 sau renault clio acum depinde care se vinde prima am sa raman cu cealalta, desi imi este emotional mai greu sa vand bmw chiar daca are dublu km care ii are renault !!!

 

da el a luat masina prin 2011 la 160 000 mii km iar acum are un seria 5 touring

Edited by Jak88
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cred ca nu vorbim acceasi limba ori esti foarte greu de cap ti am zis ca sunt la vanzare ambele masini in postul de mai sus si in functie de care se vinde prima am sa raman cu cealalta

 

iti place sa aberezi si sa devii penibil pe forum cu afirmatii "Dupa asta nu mai cred nimic de la tine" in conditiile in care ti am explicat foarte clar situatia ,

 

chiar nu pot sa mi imaginez ce scenariu ti ai fabricat tu !!!!

Edited by Jak88
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Cand vad anunturi cu clio alb diesel de franta venit de acolo cu 70-80k dupa 4 ani si cu o medie de 11k/km ma ia somnu'.

 

2.Ai luat e46 sa faci un banut,dupa mine nici o problema dar nu servii chiftele cu probleme financiare.Si cred ca il ai mai demult ca prop anterior a dat-o probabil de jumate de an.

 

3.Nu ma intereseaza masina,spor la vanzare!

  • Like 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

te hazardezi in afirmatii total nefonadate pot sa ti arat contractul de vanzare cumparare intre mine si el ca sa te convingi,

 

legat de clio a fost folosita baneasa-otopeni si inapoi eventual odata pe an o iesire din tara nu m a nascut mama in masina ca pe tine ,masina a fost cumparata la 83.000 km in 10.09.2012 masina are 3 ani jumate nu 4 de cand este la mine si atunci i a fost schimbata distributia iar anul trecut amortizoare arcuri flanse bielete etc

 

asa ca facturile vb de la sine, mai bine iti vezi de vanzarile tale iar daca tu te pretezi la a da km inapoi nu insemna ca o face toata lumea !!!

Edited by Jak88
  • Like 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cum ati ajuns la taxa asta 340ââÂŹ? Dupa ce criterii?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Daca e inmatriculata in iulie 2004 e 572,56 eur. Iar daca e inmatriculata in martie 2004 este 445,32. De ce va place sa exagerati ( sa nu zic mintiti)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cum ati ajuns la taxa asta 340ââÂŹ? Dupa ce criterii?

Daca e inmatriculata in iulie 2004 e 572,56 eur. Iar daca e inmatriculata in martie 2004 este 445,32. De ce va place sa exagerati ( sa nu zic mintiti)

 

E chiar 339e.

Euro 4, 153CO2, 12-13 ani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza ... Dar urasc bisnitari care profita de naivitatea necunoscatorilor. Tara asta functioneaza asa din cauza minciuni si a oamenilor fara caracter

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.