Jump to content

BMW 318i 2003


XXV

Recommended Posts

BMW seria 3 din 2003 foarte bine intretinuta.Motorul(nu are pierderi de ulei) și cutia sunt impecabile,piese originale și service-uri facute la timp.

Cutie manuala.

Senzori parcare spate.

Oglinzi ĂŽncĂŁlzite.

4 geamuri electrice.

trapa electrica

Proiectoare in barĂŁ.

Volan piele.

Radio-MP3-AUX.

DouĂŁ chei.

 

Jante 16".

Cauciucuri de iarnĂŁ

 

ĂnmatriculatĂŁ, taxa plĂŁtitĂŁ și nerecuperatĂŁ, RCA valabil.

 

Pentru vizionĂŁri dați un mesaj, vĂŁ rĂŁspund oricand

 

pret : 3190

poze aici : http://olx.ro/oferta/bmw-318i-2003-ID5WupG.html#5627549857

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

prietene in titlu scrie 318i :).

oricum la pretul asta, daca masina merge bine si nu sunt necesare investitii urgente si scumpe, prea putin conteaza daca e 316 sau 318, dpmdv.

prietene am zis ca am scris gresit...din neatentie probabil..dar in anunt e scris la capacitatea motorului 1798 cm...nu vad unde e problema si de ce atatea discutii..

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pentru eventualii cumparatori care vor fi indusi in eroare crezand ca vor cumpĂŁra un 318i cand in realitate el este 316i.

Nu toatĂŁ lumea cunoaște faptul cĂŁ 316 are motor de 1.8 si 318 motor de 2.0 ... deci nu se paote trage concluzia cĂŁ dacĂŁ ai scris cĂŁ are motor de 1.8 trebuia sĂŁ știe orice cumpĂŁrĂŁtor neavizat cĂŁ e 316 ...

 

De asemenea este putin probabil , dupĂŁ cum a spus și colegul @mgs, sĂŁ greșești ĂŽn 3 locuri.

 

Si dacĂŁ tot suntem pe un forum, dĂŁ detalii sĂŁ știe lumea ce cumpĂŁrĂŁ, de când ai mașina ? Care au fost piesele schimbate ĂŽn ultima perioadĂŁ etc. Eu la a mea am ditamai pomelnicu și de fiecare datĂŁ când mĂŁ uit la el mĂŁ gândesc cĂŁ poat era mai ieftin sĂŁ merg cu taxiul ... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.