Jump to content

vand 320d 2007 inmatriculat


bmwdreamer

Recommended Posts

1472529127[/url]' post='2362146']

Nu inteleg care e rolul tau in discutia asta, prietene. Spune-ti off-urile pe topicurile tale.

 

dar rolul tau care e? daca vrei sa cumperi o masina banuiesc ca iti permiti sa dai un telefon sa vezi despre ce e vorba? Auzi omul, altfel vorbesti live, iti faci din start o idee despre vanzator si ce texte are. Asa ce rezolvi ca scrii niste mesaje? cumperi masina online cumva? repet, masina nu se negociaza prin mesaje. Eu unul nu am intalnit cumparator real interesat prin mesaje. Poate voi sunteti exceptii, dar mentin parerea ca e normal sa folositi telefonul cu incredere.

 

1472529127[/url]' post='2362146']

Nu inteleg care e rolul tau in discutia asta, prietene. Spune-ti off-urile pe topicurile tale.

 

dar rolul tau care e? ai postat " m-ar interesa si pe mine masina". ca sa ce? daca vrei sa cumperi o masina banuiesc ca iti permiti sa dai un telefon sa vezi despre ce e vorba? Auzi omul, altfel vorbesti live, iti faci din start o idee despre vanzator si ce texte are. Asa ce rezolvi ca scrii niste mesaje? cumperi masina online cumva? repet, masina nu se negociaza prin mesaje. Eu unul nu am intalnit cumparator real interesat prin mesaje. Poate voi sunteti exceptii, dar mentin parerea ca e normal sa folositi telefonul cu incredere.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Confirm si eu, masina nu se cumpara prin PM, eu am pierdut cateva masini :) suni, vezi masina live, iti zice omu atunci ultimul pret, tu eventual ii faci o oferta sub acel pret argumentand defectele/eventualele investitii necesare. Cam asa merge treaba.. Spor la cumparat :)

 

PS: sa va asteptati ca la o masina buna sa nu negocieze mai mult de cateva sute de euro...

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

... oricum se vede cine e interesat si cine nu ! Si cine stie sa cumpere o masina si cine la fel , nu . Aveti mare noroc de internetul asta ca v a dat posibilitatea , voua ( pustanilor) care sperati la o masina buna da nu v-o permiteti sa v-o lase la jumate de pret si apoi sa va laudati la toti prietenii ca ce tari si smecheri sunteti.

 

Nu tin nici partea vanzatorului care nu da dovada de transparenta se pare .. viata ne cerne pe toti ;)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Au inceput expertii forumului sa dea ei sfaturi. :frantics:

Poate postul meu a fost inutil, dar ale voastre ce rol au? Chiar nu aveti alte treburi? Stati linistiti ca am comunicat cu omul si prin telefon. Nu trebuie sa imi spuneti voi ce sa fac. Poate am avut mai multe masini ca unii dintre voi. Dar nu e cazul sa intram in discutiile astea.

Cu astea fiind spuse va doresc bafta! :thumbsup:

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Au inceput expertii forumului sa dea ei sfaturi. :frantics:

Poate postul meu a fost inutil, dar ale voastre ce rol au? Chiar nu aveti alte treburi? Stati linistiti ca am comunicat cu omul si prin telefon. Nu trebuie sa imi spuneti voi ce sa fac. Poate am avut mai multe masini ca unii dintre voi. Dar nu e cazul sa intram in discutiile astea.

Cu astea fiind spuse va doresc bafta! :thumbsup:

 

Hai ca ti-ai dat in petic cu afirmatia asta de 2 bani " ai avut mai multe masini".. Bravo, esti forta maxima :))

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.