Jump to content

problema cu uleiul, fum motor..... blahhh


Gomez21

Recommended Posts

mi-a dat cineva odata facebookul lui si repara intr-adevar destule masini,si chiar masini smechere, nu pocnitori de e46, dar abordarea si ceea ce imi spunea (pe langa preturi) m-au facut sa ma duc la cel din Chitila. Poate cine stie, abordarea asta merge la multi, pentru ca sa fim seriosi , raportat la nivelul total al posesorilor de masini putini stiu ce si cum. chiar daca ii pierzi ca si clienti pe astia care stiu te scoti inzecit de la aia care nu stiu si ii mai "arzi" pe colo colo... Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

Revin din nou, luni vreau sa dau comanda la piese . Am facut niste modificari la lista mea, tin sa spun ca pentru solenoizi nu am gasit o-ringuri pe niciunul din site-urile astea, asa ca pe alea le v-oi schimba singur ca am vazut ca e usor. O intrebare, am mai mers putin cu masina, si am lasat'o la tara (120 km de bucuresti), ma tine sa ajung cu ea inapoi ? Referitor la knet john asta, a zis ca florin din chitila nu prea pune distributia cum trebuie, si ca mai face magarii la piese( ulterior asta am gasit si la el pe farcebook, mentionase intr'un post... A vorbit un prieten cu el ai a zis ca imi ia in jur de 800 lei. ) sa imi lase cineva link cu piesa directa ( nu numele ei ),ce componente mai trebuie ca zilele astea am tot cautat si m'am incurcat de tot in ele... :( . Atasez poza cu lista piese : PIESE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Din ce spui John asta se vrea sa fie cel mai priceput mecanic, el le stie pe toate.

 

L'am contactat pe acest individ, i-am spus problema mea, toate bune ... Pret 2300 ron, si daca imi face si distributia imi scade 400= 1900 ron. Il intreb ce piese imi pune, si zice ca distributie febi, si garnituri/ simeringuri originale. L'am intrebat " nu e mai buna swag decat febi ?" Pai ia venit damblaua la om cand a auzit asta, practic sa simtit jignit ca vezi doamne el are service'u mai mare ca cel de la bmw, si ca eu vin la el cu intrebari dastea, cand el repara sute de masini... :)))))) dupa ce a zis ca numai ma ajuta sa o repare, am lasat'o la pace si ca ramane sa il contactez. Dupa cateva minute : http://s33.postimg.org/afjbl4adr/image.png 😂😂😂😂 Hal de om

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.