Jump to content

Vand Bmw 520d Individual Full Options!


Ovy71

Recommended Posts

Salut,

 

Sunt si eu nou pe aici :D

 

din ce vad pe aici am facut niste greseli in anuntul postat.

 

Mie mi se pare ca masina are destul de multe dotari....sunt si mai multe de atat?

 

 

Cum trebuia facut anuntul la masina asta?

Edited by Ovy71
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Sunt si eu nou pe aici :D

 

din ce vad pe aici am facut niste greseli in anuntul postat.

 

Mie mi se pare ca masina are destul de multe dotari....sunt si mai multe de atat?

 

 

Cum trebuia facut anuntul la masina asta?

 

 

Joined: 03-November 08 Esti chiar cald inca

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

contul l am facut mai demult...dar dupa cum se vede in numarul de postari nu am fost activ....si doar asa ca sa citesc topicuri fara sa scriu ceva in ele nu imi sta in fire.

 

Imi cer scuze daca a deranjat pe cineva anuntul meu...nu am facut ceva intentionat.

 

Poate am fost influentat de anunturile de pe internet unde app toata lumea care are un pic de dotari pe masina scrie full options.

 

in 2008 mi am cumparat un 520i E39 si de atunci cred ca e facut contul

 

WBADR71090GV62952

 

asta este Vin-ul masinii in caz ca vrea cineva sa il verifice...

 

am citit si eu acuma, pe alt topic, ca poti sa verifici cu ce a iesit masina din fabrica

 

Misto ! :D

Edited by Ovy71
Link to comment
Share on other sites

pai ce sa facem daca statul roman nu ne lasa sa ne luam motoare mai mari...

 

m am intalnit cu un prieten care are un E39 3.0 d ( inscris in Franta ) si avea media 6.1 % pe computer.

 

mi ar place si mie un 2.5 sau 3.0 dar de cat sa platesc la stat taxe mari mai bine ma dau cu 2.0, oricum nu prea is vitezoman...mi am luat E39 pt ca mi se pare foarte confortabil.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de viteza cand vrei un motor mare,am prieten cu 3000+ care merg mai incet decat mergeam eu cu corsa 1.2...e altceva,te ajuta la nevoie si consumul chiar este ultima problema,in primul rand sunt mult mai fiabile,dar taxele astea te omoara,daca mai ai si un casco de 500 lei pe luna si un motor de 3000 cm3 + o asigurare deja te mananca,numai vorbim de consumabile si alte probleme care apar. Edited by WIN60
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.