Jump to content

LCD pentru navigatie mare 16:9


ASs

Recommended Posts

Display LCD 6.5'' model Sharp LQ065T9BR54U pentru navigatie mare 16:9 intalnita pe Seria 3 (E46), Seria 5 (E39), X5 (E53) si posibil si altele.

 

Ecranul este nou, comandat din America (acolo mai avea un tip 3 buc din 50) si a fost cumparat pentru a fi inlocuit cu unul care a obosit dupa 14 ani de folosinta dar, dupa inlocuire nimic nu mai functiona.

Am dat vina pe LCD, am injurat, m-am enervat, etc mi-am luat inima-n dinti si am comandat altul din Hong Kong... dupa alte taxe de transport si taxe vamale (atentie! am platit vama la ambele) a ajuns si cel de-al 2-lea, iar dupa montarea lui, surpriza! nimic nu functiona, probabil a cam "crapat" unitatea de prima data... ceva s-a atins sau cine stie ce s-a intamplat ca unitatea n-a mai functionat.

 

Deci si prin urmare am 2 bucati noi noute dar nu am pe ce sa le mai pun.

 

Pret: 650 ron / buc

Tel: 0744543784

Edited by ASs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.