Jump to content

Kit exterior Rieger E92/93 + Toba finala Sebring


Recommended Posts

Vand pachet complet Rieger E92/93 - 1700 Ron Discutabil

Bara fata completa cu proiectoare

Praguri

Bara spate.

 

Toba finala Sebring + Tips - 400 Ron

 

Locatie Constanta, se trimite si prin curier !

post-82321-0-97628500-1490962392_thumb.jpg

Edited by Bimms
Link to comment
Share on other sites

Salut. Vreau sa il pun pe un E36 316, stii cumva daca pot sa il fac sa se potriveasca? Imi dai si niste stickere de M bonus, daca iau kitul+tobele?

Salut. Nu am idee daca se potriveste ,probabil daca ai un baiat priceput la montaj totul se poate face.

Daca te hotarasti si iei totul putem discuta la pret ca sa i-ti ramana si pt stickere ;)

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca am cerut pareri nimanui daca arata bine masina cu kitul si tobele respective.

Topicul este deschis in sectiunea de vanzari, nu in sectiunea Pareri despre, asa ca rog frustratii sa nu mai fie off topic.

post-82321-0-73658500-1491648578_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bossilor de ce sunteti frustrati pe pachetul supernova la baiat de il are pe cabrio?! :))))))))))

 

Hay ca ie smeker vrety si voy si nu stiti kum sa ziketi asa ca faketi rautaty dastea aicishea

Edited by ckh
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca am cerut pareri nimanui daca arata bine masina cu kitul si tobele respective.

Topicul este deschis in sectiunea de vanzari, nu in sectiunea Pareri despre, asa ca rog frustratii sa nu mai fie off topic.

nu e nimeni frustrat ca ti-ai batut joc de masina aia stai lin))) :frantics:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bossilor de ce sunteti frustrati pe pachetul supernova la baiat de il are pe cabrio?! :))))))))))

 

Hay ca ie smeker vrety si voy si nu stiti kum sa ziketi asa ca faketi rautaty dastea aicishea

Vezi ca pachetul asta de supernova costa in jur de 2000 euro, bani pe care posesori de "BMW" nu isi permit sa ii dea nici macar pe Jante + cauciucuri!

 

nu e nimeni frustrat ca ti-ai batut joc de masina aia stai lin))) :frantics:

Din moment ce o persoana comenteaza aiurea la un post este ori frustrat , ori e primul cont din viata lui facut pe un forum, ori in viata de zi cu zi nu le ia nimeni in considerare parerea si prefera sa o spuna pe un forum, ca ramane scris !

PS: Masina asa am cumparat-o, acum are pachet M

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stiu si eu cat costa un pachet Rieger de nou si cred ca esti de acord cu mine ca e o tiganie, probabil asta si este motivul pentru care il ai la vanzare.

 

Pe mine m-a deranjat faptul ca ai inceput sa arunci cu jigniri gratuite in stanga si in dreapta, atat tot...

 

Spor la vanzare!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.