Jump to content

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST/WEST 2017-2 TORRENT


Recommended Posts

nu merge varianta pt DVD.am incercat si eu cu verbatim la 2x de 2 ori...aceasi poveste.

hartile nu sunt bune

http://i758.photobucket.com/albums/xx225/all3ex_wly/E91/20170524_175435_zpspgp1mwn2.jpg

 

Este corupta !!! Mi-a trimis mesaj omu :(

 

 

Nu cred ca mai trebuia sa incerci treaba era clara :D

Edited by OPaul
Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Ar trebui sa punem un post cu punctele slabe.

Un exemplu : Am vrut sa merg la shopping in Militari la Fashion days outlet si nu il gaseste .

Cand am ajuns acolo scria Strada Hornbach.

 

A mai avut cineva o experienta asemanatoare?

Edited by Andrei525
Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Ar trebui sa punem un post cu punctele slabe.

Un exemplu : Am vrut sa merg la shopping in Militari la Fashion days outlet si nu il gaseste .

Cand am ajuns acolo scria Strada Hornbach.

 

A mai avut cineva o experienta asemanatoare?

 

Si ce nu a fost bine ? Si pe google vad ca apare doar strada Hornbach , eu nu vad sa fie alta mai aproape de centru.

 

Militari.jpg

 

 

Salut,

Pentru care au instalat v2 ..... a observat vreo diferenta intre 2017v1 si asta? Si nu ma refer doar la harta ci si la viteza de procesare...

 

Eu nu am vazut nici o diferenta , tot asa se incarca , daca vrei sa se miste mai bine in timp ce te uiti pe harta trebuie sa treci la alt system , NBT , EVO.

Edited by OPaul
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca iti trebuie un adaptor pentru hardu SSD , un fel de rack. Hardul se afla in spatele panoului de clima. Trebuie sa faci o imagine la hardu vechi si dupa sa o copiezi pe hardu SSD si dupa cred ca totul este plug and play.

 

Adaptorul trebuie sa fie de la mSATA la 44 pini IDE , aici am gasit adaptorul mSATA to IDE 44 pin

Edited by OPaul
Link to comment
Share on other sites

Salut Paul, pentru un F30 din 11/2013 cu ecran mare ce harta downloadez? Sunt mai multe topicuri deschise pe tema asta si nu-mi dau seama care ar fi link-ul corect. Multumesc si scuze daca era scris si eu am ratat.

 

Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Va salut ! Am un E60 11/2008 ,navigatie CIC. Am observat cateva torrente cu harti uploadate pe aici, dar... varianta Premium East 2017-1(3USBDVD) , se descarca pana la 7.9%, asa ca sare din schema. Am descarcat variantele Premium East 2017-2 si Premium East 2017-2(3USBDVD). Care din aceste 2 variante le pot folosi pentru update-ul navigatiei?
Link to comment
Share on other sites

Sa traiti dl.Capitan , Depinde ce varianta suporta masina , daca aveti un update la masina dupa 2010-2011 (update la module nu la harta) , suporta si varianta pe 1 USB , daca nu trebuie sa luati varianta pe 3 USB-uri ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.