Jump to content

CumpĂŁr Bmw seria 3 model e90!


gigiultrafin

Recommended Posts

Sunt mai putin problematice pt ca sunt muuuult mai putine benzinare.

Daca un search pe forum si vezi cati au e90 benzina.

Si da un search pe google si veZi cate probleme au si benzinarele.

Dar cu teama ca se va strica nu o sa iti mai cumperi niciodata o masina.

 

 

Sent from my iPhone using this shit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Si benzinarele au probleme...dau cu fum,simeringuri supape,vanosuri si alte minuni,mai bine mai pui ceva la aia 9000 si cauti un lci,si cu masina tine si de cum ai noroc.Vezi ca mai era un coleg care luase direct din De de la proprietar(benzinar),km.putini si cum a ajuns acasa au inceput problemele. Edited by ADRIAN HD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut, am un e90 pe care il am de 7 ani si ma gandesc sa il vand si sa trec la seria 5. VC79212, culoare neagra, 2007, motor m47, 163 cp, automata, xenon, navigatie mare, scaune incalzite, nefumator etc. Are 230k km in mom acesta. Schimbat consumabile la 10k-15k, schimbat ulei cutie, dpf off etc. A fost intretinuta si s-au schimbat diverse piese atunci cand a fost nevoie sau preventiv la recomandarea mecanicilor. Masina nu e "pregatita" de vanzare, nu am poze si anunt pe nicaieri sa dau un link pt poze. Daca te intereseaza da-mi un semn in privat. Edited by mikeojibwa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sorry. N-am mai postat de ceva timp, dat fiind faptul cĂŁ am fost plecat. DupĂŁ mai multe analize, dezbateri, plus negocieri( inclusiv salariu:))) ) am hotĂŁrât sĂŁ ridic bugetul Ăâ˘i sĂŁ modific titlul ĂŽn cĂŁutarea unui model ceva nou ( ĂŽnsemnând minim 2012 ca an) deci vreau sĂŁ includĂŁ oferte cu seria 3 f30, dar nu m-ar deranja nici ofertele pentru seria 1 modelul nou. Defapt dacĂŁ mĂŁ gândesc bine, la cât de ok aratĂŁ la interior ( same sheet with f30) m-aĂ⢠putea limita direct la un seria 1.

 

Bugetul ar fi de 14.000 maxim pentru un seria 1 ( an 2012 ĂŽn sus).

 

M-am gândit Ăâ˘i la un f30 dar la 15.000 de euro ĂŽmi vor sĂŁri toĂâşi ĂŽn cap cĂŁ nu gĂŁseasc un model din 2012 cĂŁ doar samsari cĂŁ bla bla Ăâ˘i aruncaĂâşi preĂâşuri exagerate. Am vĂŁzut caz concret cu E90 unde am primit pentru maĂâ˘ini vechi de 10 ani Ăâ˘i dotĂŁri foarte puĂâşine niĂâ˘te preĂâşuri exagerate.

Concluzia, cĂŁutĂŁm un seria 1. MulĂâşumesc

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.