Jump to content

Vand oglinda FLA e90


Recommended Posts

Am,dar am Ăâ˘i telecomanda Ăâ˘i nu ma deranjeazĂŁ aĂâ˘a rĂŁu sa o Ăâşin in usa. Singurul lucru ce ma tine sa o pun pe maĂâ˘ina e faptul ca e foarte rarĂŁ cu toate opĂâşiunile pe ea Ăâ˘i sincer mi-ar plĂŁcea doar sa o Ăâ˘tiu acolo.

DacĂŁ preĂâşul e corect dispare in secunda doi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nu am trecut un pret exact pentru ca nu m-am hotarat 100% sa o vand. Chill,o sa mai aduc oglinzi full 100% insa in timp.

Pretul corect pentru mine ar fi in jurul valorii de 150e. Adica nu cum se dau afara,dar nici 100e cat cer pe una normala. Oricum ramane de vazut,sa primesc coletul,sa le sortez,sa vad cum arata,daca e tocita,cum se prezinta sticla si de acolo va veni si pretul. Interes stiu ca e pentru ele pentru ca sunt foarte rare.

Intre timp daca mai vreti am si cu fla + ec + led alarma. Lasati PM sa le rezerv,momentan se anunta 3 bucati fla+led+alarma(una rezervata),o bucata doar fla+ec(rezervata) si una fla+Ec+led+homelink (si ea rezervata in caz ca o dau). Deci teoretic din urmatoarea transa ar ramane 2 bucati cu fla+led+alarma.

FLA +EC = 450RON

FLA + EC + LED = 500RON

FLA + EC + LED + HOMELINK = ~700RON .

Preturile le negociez/modific si in functie de oglinzi,in functie de cum au fost gasite,cumparate. Unele sunt gasite mai ieftin,altele mai scump,unele au capace,altele nu au,unele au sticla impecabila,altele mai au o zgarietura doua,unele sunt cu senzor de facelift,unele de non-facelift(personal pe masina am de nfl si merge perfect) si variabilele pot continua. :D

edit: am spus mai sus pretul corect pentru ca automat ca nu mi-ar conveni sa dau o oglinda rara,cu homelink+fla+led+ec in aceeasi suma sau la o diferenta foarte mica fata de cum ar da una doar fla+ec. Pentru 50ron diferenta o pun pe masina si gata,pentru 200ron diferenta la pret pentru mine cel putin care as folosi-o de 3 ori pe luna nu mai e o asa mare atractie.

Edited by Theo42
  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

WIN, tocmai a mai aparut o oglinda fla+led+ec+homelink,senzor de NFL,din pacate nu a apucat sa o puna in pachetul deja trimis asa ca o sa intarzie 2-5 zile fata de cele deja trimise. Interesati? Doar pe asta o mai am nerezervata,restul toate sunt ca si date sper eu :) Edited by Theo42
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

WIN, tocmai a mai aparUt o oglinda fla+led+ec+homelink,senzor de NFL,din pacate nu a apucat sa o puna in pachetul deja trimis asa ca o sa intarzie 2-5zile fata de cele deja trimise. Interesati? Doar pe asta o mai am nerezervata,restul toate sunt ca si date sper eu :)

 

pret?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hristos a inviat. Dupa paste avem asa:

Una bucata fla+ec+led+homelink senzor NFL = 650ron pret fix( trimit poze cu oglinda pe wapp la cerere,are o urma usoara pe oglinda de la cum a fost stearsa cu carpa,1cm maxim semnul) , fara capace.

2 bucati fla+ec+led senzor NFL = 500ron/bucata.

Am un set de capace dar aparent clemele de prindere nu sunt toate acolo,le ofer bonus primului venit/dorit insa nu stiu cat de ok vor sta pe masina puse. (greieri,sa nu sara la vreo groapa etc)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Unele s-au mai dat,altele au mai ajuns. Ultimele ramase,dupa ce se vor da astea altele nu mai aduc.

O bucata 600ron FLA+EC+LED+HOMELINK fara capace. (este cea de mai sus,nu s-a dat inca :) )

O bucata 450ron FLA+EC+LED fara capace.

O bucata 500ron FLA+EC+LED CU capace.

Toate au senzor de NFL.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Unele s-au mai dat,altele au mai ajuns. Ultimele ramase,dupa ce se vor da astea altele nu mai aduc.

O bucata 600ron FLA+EC+LED+HOMELINK fara capace. (este cea de mai sus,nu s-a dat inca :) )

O bucata 450ron FLA+EC+LED fara capace.

O bucata 500ron FLA+EC+LED CU capace.

Toate au senzor de NFL.

Salut,

 

Mai e valabil anuntul? Se potriveste si pe E60 2005? eu am doar cu EC pe masina si am chitul de alarma si m-as gandi sa schimb si oglinda.

 

Mi-ar placea cea de 500 RON cu capace sau cea de 600 dar daca ai gasi niste capace pentru ea, capacele sa fie cu toate clemele sa nu am surpriza ca sar la primul hop rolleyes.gif

 

Multumesc

Florin

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.