Jump to content

my new car


Cricket

Recommended Posts

pai ce intretii cu o carpa umeda ?

249898[/snapback]

 

de fapt ce vreau eu sa intreb nu e cum se intretine pielea ci cu ce se curata sa zicem in caz ca s-a murdarit (exemplu concret:stropi de apa murdara provenita

de la undita ce a stat rezemata pe bancheta spate).

Link to comment
Share on other sites

Inca ceva , cine poate sa-mi dea niste indicatii despre intretinerea pielii . Multumesc .

249795[/snapback]

 

 

automagic ...e top de lista la curatat piele ..am vazut toata gama pt piele in targ la autovit la un magazin .....in jur de 150 ron ..750 ml de balsam piele .....

Link to comment
Share on other sites

e urat contrastu cu blocurile alea de garsoniere sau ce sunt....

251163[/snapback]

neah .. e belea :blink: ca sa vada omu` ca sigur un 7 e mai mare decat o garsoniera dinaia :)) shi sa fie shi mai impacat cu ideea ca nu a dat dejaba atata pe el :)

Link to comment
Share on other sites

Pozele fac parte din peisajul citadin, cati dintre voi nu ati vazut BMW-uri sau alte marci foarte scumpe cu proprietari care stau la bloc?? Inca odata frumoasa masina si sa te plimbe fara probleme :blink:
Link to comment
Share on other sites

neah .. e belea :blink: ca sa vada omu` ca sigur un 7 e mai mare decat o garsoniera dinaia :)) shi sa fie shi mai impacat cu ideea ca nu a dat dejaba atata pe el :)

251174[/snapback]

pai si eu am unu in fatza blocului care are un 730 d din 2003.pacat doar ca nu are garaj

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ai de mine ma, va tine inima sa va lasati masina in strada ??? ca eu astazi am mutat o bascula de nisip numa sa nu-mi las masina in strada.. si sa o pot baga in curte... daca ai cunostinte care iti pot rezolva numere pe 2-3 luni..extra, intreaba-i daca nu cunosc pe cel de la taxe.. ca la taxe.. daca ai pile.. mergi zici ca platesti 1000 iti da chitanta si ai scapat.. si iti inmatriculezi masina.. si daca cineva iti mai ia dosaru in mana candva.... si vede ca nu ai platit destul, iti trimite somatie sa platesti diferenta sau ti-o baga la taxe si impozite locale ca datorie..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ai de mine ma, va tine inima sa va lasati masina in strada ??? ca eu astazi am mutat o bascula de nisip numa sa nu-mi las masina in strada.. si sa o pot baga in curte... daca ai cunostinte care iti pot rezolva numere pe 2-3 luni..extra, intreaba-i daca nu cunosc pe cel de la taxe.. ca la taxe.. daca ai pile.. mergi zici ca platesti 1000 iti da chitanta si ai scapat.. si iti inmatriculezi masina.. si daca cineva iti mai ia dosaru in mana candva.... si vede ca nu ai platit destul, iti trimite somatie sa platesti diferenta sau ti-o baga la taxe si impozite locale ca datorie..

268756[/snapback]

eu nu am.. dc tu ai ma ajut si pe mine ? fac cinste si eu vreau sa imi iau ceva de afara.. tot BMW ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut! Sa o stapanesti sanatos e super masina!In legatura cu intretinerea pielii...eu am un e 36 din 96 cu piele si arata bine adica nu e scorojita sau tocita.decat cutele de rigoare ca are si ea niste anisori..:blink: eu pt piele folosesc un balsam special..aici (Spania) e vreo 35E tratamentul..adica o cutie de 350g cu o laveta speciala...dak vrei poti sa imi lasi nr tau de tel pe mail si pot sa iti aduc tratamentul asta cu 50 ron si multe altele...ulei motor,aditiv Slick si ce iti mai trebuie la masina la jumatate de pret fata de cele din tara...ATENTIE!!! SA NU II LASI NICIODATA PE CEI DE LA SPALATORIE SA ITI DEA CU SILICON CA ITI CRAPA PIELEA! adidonny@yahoo.com Toate cele bune!Ciao!
Link to comment
Share on other sites

Salut! Sa o stapanesti sanatos e super masina!In legatura cu intretinerea pielii...eu am un e 36 din 96 cu piele si arata bine adica nu e scorojita sau tocita.decat cutele de rigoare ca are si ea niste anisori..:blink: eu pt piele folosesc un balsam special..aici (Spania) e vreo 35E tratamentul..adica o cutie de 350g cu o laveta speciala...dak vrei poti sa imi lasi nr tau de tel pe mail si pot sa iti aduc tratamentul asta cu 50 ron si multe altele...ulei motor,aditiv Slick si ce iti mai trebuie la masina la jumatate de pret fata de cele din tara...ATENTIE!!! SA NU II LASI NICIODATA PE CEI DE LA SPALATORIE SA ITI DEA CU SILICON CA ITI CRAPA PIELEA! adidonny@yahoo.com Toate cele bune!Ciao!

284530[/snapback]

 

 

 

Multumesc frumos ptr ajutor , consumabilele le iau si eu din germania , aditivi nu folosesc :) . cat despre tratamentul ptr piele am sa-ti trimit mail cu nr meu de tel cand am nevoie . numai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Sti ceva

La bani astia mai bine te duci la bulgari iti deschizi o firma s o inscrii pe bulgaria

Te deranjeaza

Ca sunt cam jepcari astia ai nostrii si la asigurari si la impozite.

Eu vreu sa imi aduc un 850 si un 750 si am sa le inscriu in bulgaria.

Bafta

 

 

adu-le tu, si cand ajungi cu ele le bg, o sa ai surpriza ca la masinile peste 170 de cai, ei au o taxa de lux, mai mare decat taxa de inmatriculare de la noi <_<

intereseaza-te.

pe de alta parte, la bg cu spaga eludezi orice taxa, dar e pe riscul tau . si la masini ca 850 sau 750, riscul e cam mare zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.