Jump to content

Achizitie Seria 7


Sfetea

Recommended Posts

1527504051[/url]' post='2451443']

Camera 360 e ok, trapa o consider f utila. In schimb nu cred ca am nevoie de line asist, pedestrian alert, night view (nu le-am folosit niciodata cand am condus A8). In schimb, as fi preferat scaunele ventilate. Prefer scaune vonfort decat sport.

 

Meah...Scaunele ventilate la BMW, Mercedes si Porsche toate m-au “dezamagit”...da...primele 4-5minute e ok...dupa care mu mai simt nimic si tot cald imi este la spate indiferent de nivelul selectat...singurele scaune “ventilate” care si-au facut treaba super ok au fost la Audi care defapt cred ca sunt racite...pe nivelul 1 m-a luat durerea de spate daca “abuzam” de ele... Sa folosesti masina sanatos.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu am citit toate paginile insa cristie sper ca tu nu-i recomanzi omului Seria 7 pentru ca ai "240k si nu s-a stricat niciodata nimic". Nu are nici-o baza aceasta afirmatie a ta, chiar daca chiar nu ti sa stricat nimic, pana la urma se poate strica orice, insa ca la unul se strica mai multe, la altul mai putine nu te poti lua doar dupa o parere sau ca stii tu ca masina aia nu sa stricat inseamna ca toate sunt bune. Fiecare model a avut problemele lui.

 

Edit: sau poate ai glumit cu mesajul de mai sus si am intervenit degeaba?

Edited by WIN60
  • Like 1
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Cum am spus nu am citit tot topicul, iar la titlu scrie "Achizitie Seria 7" m-am gandit ca omul doreste sa cumpere si pentru asta este topicul (Pro-Contra).

Deci ai vorbit serios "fratele meu", sper sa te tina pana o vinzi fara sa se strice nimic, nu de alta, dar eu am auzit de ceva probleme si la Seria 7.

Nu fumez, stai linistit, daca fumam poate puteam sa afirm ca am o masina de 15 ani si nu sa stricat niciodata nimic:D.

 

Sa o stapanesti sanatos Sfetea!

  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg care e problema ca am vazut o afirmatie total aiurea chiar si daca as fi citit sau nu toate paginile topicului, nu pot sa-mi spun parerea? Trebuie sa citesc toate paginile unui topic ca sa spun ca o afirmatie dintr-un post este total aiurea?

 

Periculos de optimist sa-i spui cuiva sa-si ia un lucru sau sa-l linistesti prin faptul ca "lasa ma ca eu o am dintotdeauna si nu s-a stricat niciodata nimic", nu mai conteaza, la altceva am vrut sa fac referire, dar mai greu cu ganditul, mai mult cu gura.

 

 

 

Edit: da cristie de aia am postat, nu pentru ca ai spus o tampenie mai mare decat asta de mai jos, ci pentru ca sunt avid dupa posturi, dar sunt eu nebun si ai spus un lucru total normal, ar trebui vindem toti masinile si sa ne luam Seria 7 pentru ca la a ta pana la 240k nu s-a stricat* (mersi RZV)nimic.

Edited by WIN60
  • Like 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai citit toate paginile, de ce postezi? E obligatoriu sa iti spui parerea pe orice topic?

 

 

omu' e avid dupa posturi...posteaza oriunde orice si oricand.Majoritatea aiurea...Sa adune posturi cat mai multe

ontopic:Sfetea ai facut alegerea corecta,o sa vezi in timp.Asta daca nu esti hiper-ghinionist .Nu cred ca e cazul blush.gif

 

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.