Jump to content

Vand motor BMW F10 2.0d 184cp


Recommended Posts

Salut,

Vand un motor de BMW F10 de 184cp fara accesorii,se vinde exact cum apare in pozele de pe olx,a fost cumparat din Cluj de la o firma ce importa motoare din Europa de vest,a fost achizitionat de la ei cu acte si sigilat tot de catre ei pentru a beneficia de garantie din partea lor.

Motorul nu a fost montat pe vre-o masina de cand a fost cumparat de la ei deoarece nu am mai avut nevoie de el,este exact in aceeasi stare cum a venit de la ei,impachetat si pus pe un palet.

Eu am platit pe motor in momentul achizitionarii de la ei 2000 euro + taxa de transport.

Daca cineva este interesat il vand cu 1550 de euro fix, nu il vand pe bucati sau tot felul de schimburi!

La momentul cumpararii ei spuneau ca motorul are aprox 130.000km

Pentru alte detalii/discutii: 0723.40.35.74

 

Pentru poze si alte detalii va rog accesati link-ul de mai jos:

 

https://www.olx.ro/oferta/vand-motor-bmw-520d-f10-an-01-201001-2017-ID9DxKL.html

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.