Jump to content

INTREBARE


c0sta

Recommended Posts

Cunoaste cineva masina? Ceva informatii mi-ar fi de folos.

320d 2003 facelift, 150cp common rail, 160k Km, negru, scaune sport, clima, geamuri el fata, navi mare fara tv, PDC, volan ///M, 6+1 viteze ... din Valcea.

 

merci anticipat.

http://img214.imageshack.us/img214/4868/5546310001pp8.th.jpg http://img217.imageshack.us/img217/8273/5546310002bw8.th.jpg

http://img264.imageshack.us/img264/8020/5546310004sa0.th.jpg http://img404.imageshack.us/img404/7470/5546310005kg7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

el zicea initial 16900. apoi a zis ca sub 16000 nu lasa.

whatever ... oricum mai trag in jos

 

LE:

A fost un pic atinsa parca pe partea soferului. Aripa si un pic usa, din cate imi aduc aminte.

 

adusa atinsa sau atinsa in VL? oricum Brandex are impresia ca se aude aerul inauntru la viteza, eu sunt guster si nu am auzit nimic .... posibil sa fi fost un pic mai mult atinsa. oricum clima nu este centrata....

pare ceva dubios cu ea. si cica a fost luata de la un autohouse condus de niste arabi ... deci si mai multe semne de intrebare.

 

@MaQ : ti-as fi recunoscator daca ai putea sa aflii mai multe despre masina..

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

A fost lovita in VL sau ma rog, masina a fost atinsa dupa ce a adus-o. Chiar ma uitam ce bine arata masina, iar la 2-3 saptamani am vazut-o stearsa.

 

LE: cam multi bani, totusi. N-ar fi stricat un xenon la pretul asta.

Edited by MaQ
Link to comment
Share on other sites

A fost lovita in VL sau ma rog, masina a fost atinsa dupa ce a adus-o. Chiar ma uitam ce bine arata masina, iar la 2-3 saptamani am vazut-o stearsa.

 

LE: cam multi bani, totusi. N-ar fi stricat un xenon la pretul asta.

252621[/snapback]

 

 

cauta-ti alta masina, nu arunca banii aiurea chiar daca e BMW si e din 2003. poti sa gasesti alta cu mai multe pe ea si poate care nu a fost lovita.

 

PS: masinile prin Valcea sunt cam birjarite, deci.....tragi tu concluziaaaa!!!!!

PPS: ....si daca propietarul mai e si tinerel, ...."mai bineee""

 

multa bafta :blink:

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare. daca am masina parcata, si mi-o infunda cineva, sau mi-o sifoneaza, si schimb totul, si pun piese originale, tu o consideri masina lovita? cred ca nu stii ce vorbesti. Masina lovita zic eu ca e una care a fost praf, sau una care a fost reparata la coltul strazii. Arata-mi tu o masina care nu a fost niciodata lovita putin sau zgariata, pentru ca nu stiu daca sunt mai mult de 3-4% din masinile care exista.
Link to comment
Share on other sites

Da, eu o consider masina lovita si pentru mine chestia asta ar conta in momentul in care as vrea sa dau 15-16k euro pe o masina. Poate tu nu esti de aceeasi parere.

Cred ca am spus destul de clar ce a patit masina. Alegerea ramane la latitudinea celui care vrea sa o cumpere. Am oferit niste informatii concrete despre masina; acum depinde de fiecare cum interpreteaza informatiile astea.

 

Sa iti trimit poze cu masina mea? :blink:

Link to comment
Share on other sites

ok...

merci de sfaturi.

 

o sa merg vineri sa vad alta masina. daca este ok o iau.

 

daca nu o sa o bag pe asta in teste .... si vedem ce iese....

 

vb fie intre noi arata-mi tu mie bmw condus de om pana in 40 de ani care sa nu fie cat de cat birjarit - ca doar sportivitatea masinii este un motiv pt care iti iei bmw in loc de mertz sau audi...

Link to comment
Share on other sites

ok...

merci de sfaturi.

 

o sa merg vineri sa vad alta masina. daca este ok o iau.

 

daca nu o sa o bag pe asta in teste .... si vedem ce iese....

 

vb fie intre noi arata-mi tu mie bmw condus de om pana in 40 de ani care sa nu fie cat de cat birjarit - ca doar sportivitatea masinii este un motiv pt care iti iei bmw in loc de mertz sau audi...

253020[/snapback]

 

 

Al meu. Stop.

Link to comment
Share on other sites

loool

 

adek tu mergi ca un mos cu masina?... vrei sa spui ca nu o rupi - sunt de acord cu tine. si ca stii sa conduci. un om care stie sa conduca nu conduce incet. nu face tampenii si nu se risca aiurea. dar conduce destul de tare.

so... intr-adevar NU birjaresti masina ta. da nici nu schimbi in 2000.

 

punct.

Link to comment
Share on other sites

loool

 

adek tu mergi ca un mos cu masina?... vrei sa spui ca nu o rupi - sunt de acord cu tine. si ca stii sa conduci. un om care stie sa conduca nu conduce incet. nu face tampenii si nu se risca aiurea. dar conduce destul de tare.

so... intr-adevar NU birjaresti masina ta. da nici nu schimbi in 2000.

 

punct.

253134[/snapback]

 

 

La diesel este recomandat sa schimbi pe la 3000.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.