Jump to content

BMW E39


Mert15

Recommended Posts

Seria 5 ĂŽn caroserie E39 este o mașinĂŁ indestructibilĂŁ apropiatĂŁ de perfecțiune. Oare mai existĂŁ un exemplar ĂŽntr-o stare excelentĂŁ ĂŽn anul 2019? DupĂŁ aproape 15 ani de la ieșirea din producție a modelului bavarez.

 

stĂŁzi vom prezenta o mașinĂŁ cu totul special, pe mine ĂŽnsumi mi-a ĂŽntors privirea de cum am vazut-o pe șosele noastre din ĂŽnsorita ConstanțĂŁ, soarele ĂŽi mângaia formele și se propaga din superba ei culoare Titansilber ( GRI ) . Pentru mine ĂŽnsumi marca BMW m-a atras de mic iar acest model E39 pot spune cĂŁ este modelul copilĂŁriei mele ca și E46 ( Seria 3 ).

 

 

 

DupĂŁ acest șoc pe care l-am primit, la vederea acestei mașini pe drumurile patriei noastre am ĂŽncercat sĂŁ aflu cine o deține pentru a mĂŁ informa mai mult despre aceasta. DupĂŁ mai multe cĂŁutĂŁri dar ĂŽn zadar nu am reușit, niciodatĂŁ nu trebuie sĂŁ te dai batut așa spune o zicalĂŁ româneascĂŁ dar totuși așa românii spun multe. Cum și domnul Cabral prezintĂŁ emisiunea Ce spun Românii? dar hai sĂŁ trecem la ale noastre și hai sĂŁ vedem ce spunem despre aceastĂŁ mașinĂŁ. Opss era sĂŁ omit cel mai important lucru a cui este acest superb BMW Seria 5 E39? Desigur al lui Dumitrache Angel Mihai cunoscut ca și Angi.

 

Articol integral pe https://www.auto-stiri.ro/un-exemplar-deosebit-bmw-seria-5-e39/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pasiunea voastra as zice ca e vizibila in pozele pe care le-ati prezentat in articol cat si in textul pe care v-ati straduit sa il scrieti, dar incercati mai mult in a scrie corect gramatical, ar aduce un mare plus, aveti niste greseli serioase si e pacat sa va catalogheze lumea niste cocalari pentru ca nu stiti sa redactati o scurta povestioara a unei masini de suflet! :thumbsup: Edited by mik15
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pasiunea voastra as zice ca e vizibila in pozele pe care le-ati prezentat in articol cat si in textul pe care v-ati straduit sa il scrieti, dar incercati mai mult in a scrie corect gramatical, ar aduce un mare plus, aveti niste greseli serioase si e pacat sa va catalogheze lumea niste cocalari pentru ca nu stiti sa redactati o scurta povestioara a unei masini de suflet! :thumbsup:

 

Mulțumim de atenție au fost greșeli de redactare, suntem la început mulțumim.

Edited by Mert15
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.