Jump to content

Ce inseamna pt un 318i 200.000 km ?


lagunaseca

Recommended Posts

la revanzare ...te vor trage mult in jos ..culoarea si nr de km ...

Eu nu m-as baga  la masina aia !.

254688[/snapback]

 

de asta imi e si mie teama ca ma va trage culoarea in jos...la km ai dau inapoi...si asa o sa ai dau inapoi din Germania ca imi sta mie pe creier :blink:..culoarea aia ma gandesc si eu cum o fi...sincer sa fiu mie imi place culoarea super mult mai ales cu kitul ala II de M ma incanta...o sa sun maine sa le zic ca plec sa o iau...sper sa nu ma duc degeaba :)

Link to comment
Share on other sites

semnale albe ORIGINALE.  nu te prostii cu altele...  :blink: a avut un prieten, aceeasi culoare, cu suspensie sport, si roti originale pe 17, un eleron finut, original, si arata bestial.  22WTF poa' sa-ti canfirme.  :)  cred ca acu' e a unui prieten de-al lui....

254682[/snapback]

 

am vazut eu un set de semnale super tari cu negru si aveau semnalul cu negru pe interior pe margini exact ca farul de E46 mie mi s-au parut ok adica mergeau perfect cu restul..acum si eu cred ca o sa iau unele albe ca sunt mai finutze..

Link to comment
Share on other sites

a avut un prieten de-al meu culoarea asta, si e destul de placuta. daca-i pui si semnale albe, e perfect.  am avut si eu, exact modelul asta, tot 318, acelasi pachet M, aceleasi roti... :blink:  e in profil masina, o poti vedea, doar ca avea alte roti cand am pozat-o...

254675[/snapback]

 

Da am vazut-o pe a ta? cu cat ai dat-o? oricum e mai dragutza pe gri deschis decat verde..ma rog am mai gasit eu una neagra dar are aer conditionat si nu prea ma incanta chestia asta..as vrea mai mult una cu clima si cu kit de M

Link to comment
Share on other sites

te bucura un Kit M ..eu zic sa mai cauti .....ulterior poti sa-ti pui tu kit M ...

 

Pe culoarea aia un Kit M ..nu ma da pe spate .. :blink:

254758[/snapback]

 

sincer sa fiu si culoarea m-a atras putin ca nu vezi zilnic culoarea aia pe bmw..e ciudata..eu sunt ciudat :)) deci ne cam potrivim..daca nu-mi place o vand si gata...asta daca o cumpara cineva ..verde :))

Link to comment
Share on other sites

stai linistit.... masina aia, a prietenului meu, ce-ti ziceam ca era tot asa, verde, stii cum s-a vandut? el si-a luat-o pt el, ii statea in vreo 10000 parca (pe atunci cu atata se vindeau la noi), si dupa vreo 2 luni, intr-o dimineata, a gasit un bilet pe ea "iti ofer 11.500, nr tel........" :blink:
Link to comment
Share on other sites

semnale albe ORIGINALE.  nu te prostii cu altele...  :blink: a avut un prieten, aceeasi culoare, cu suspensie sport, si roti originale pe 17, un eleron finut, original, si arata bestial.  22WTF poa' sa-ti canfirme.  :)  cred ca acu' e a unui prieten de-al lui....

254682[/snapback]

Da shtiu mashina :) nu arata rau verdele ala.Shi mashina aia arata chiar bine.Pacat ca nu prea mai e ca shi atunci cand a cumparat-o.Dar mie mi-a placut mashina aia :)

Link to comment
Share on other sites

Eh mah .. acuma parca clima e tot la o mashina :) e ok sa fie clima dar cum nu a murit nimeni nici pana acum fara .. nu cred ca o sa moara nici acum.

254895[/snapback]

 

 

pai avem kit conversie nu ?,,,150 E si aia e ...ai butoane in loc de robinet ! :blink:

Link to comment
Share on other sites

sincer sa fiu si culoarea m-a atras putin ca nu vezi zilnic culoarea aia pe bmw..e ciudata..eu sunt ciudat :blink:) deci ne cam potrivim..daca nu-mi place o vand si gata...asta daca o cumpara cineva ..verde :))

 

 

Masina arata f bine si pe culoarea asta . .. acum depinde in ce stare se afla ea . . .cand te intorci din Germania sa-mi zici si mie ce cheltuieli ai avut, ce traseu ai folosit si de unde ai luat-o etc ... pls . .. in septembrie vreau sa ajung in germania din acelasi motiv ca si tine.

 

 

succes!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.