Jump to content

[MEGA] ROAD MAPS EUROPE 2022


Recommended Posts

Salutare,

Poate cineva sa descrie aici pașii corecți  care trebuiesc urmați (de la zero), pentru a instala noua versiune de harta?

In 2018 am reușit sa fac update urmând detalii găsite pe forum dar acum nu mai găsesc acel topic și îmi este teama sa ma apuc de lucru.

Eu cred ca va fi de folos și pentru alți membrii…

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, maruwt129same said:

Sunt ceva detalii importante atunci când copiezi din pc pe stick-ul formatat. Se pune folderul rădăcina sau de copiază conținutul folderului Downloadat?

referitor la cod FSC, am găsit un site checkvin.eu unde costa 8.49$. A cumpărat cineva? Este ok?

 

Da eu am verificat cel putin 10 masini pe https://checkvin.eu/ si mereu am primit raportu complet in format .pdf in cateva minute, deci nu cred ca se pune problema sa nu fie ok si pe FSC Code.

Edited by JuN1oR
Link to comment
Share on other sites

Imi recomada cineva exact un tip de USB stick care merge folosit la actualizat hartile? Eu am in Kingston DataTraveler 100 G3 de 64 GB pe care l-am formatat FAT32 cu tool-ul din link-ul de aici, am pus hartile pe el  conform cu formatul hartilor existente deja pe masina, dar masina nu citeste update-urile de pe memory stick.

Am inteles ca e posibil sa fie din cauza memory stick-ului asa ca o recomandare ar fi bine-venita. Multumesc.

Edited by stefanello_cs
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, stefanello_cs said:

Imi recomada cineva exact un tip de USB stick care merge folosit la actualizat hartile? Eu am in Kingston DataTraveler 100 G3 de 64 GB pe care l-am formatat FAT32 cu tool-ul din link-ul de aici, am pus hartile pe el  conform cu formatul hartilor existente deja pe masina, dar masina nu citeste update-urile de pe memory stick.

Am inteles ca e posibil sa fie din cauza memory stick-ului asa ca o recomandare ar fi bine-venita. Multumesc.

Te rog frumos sa imi spui ce harta folosesti ? Daca e cumva premium pentru navigatia cic - stick se pune in torpedou nu cotiera. Daca este next evo stick se pune cotiera.

Link to comment
Share on other sites

Romulus
This post was recognized by Romulus!

"Multumim pentru ajutor"

patrutalex was awarded the badge 'Helpful' and 20 points.

6 hours ago, WIN60 said:

Am inteles, deci din folderul macosx sa înțeleg si nu cel din nav ? 
pentru ca sunt folderele din poza de mai sus sunt in folderul macosx, sunt cu 5

fisiere in plus fata de cel care incepe cu Nav.

 

Mersi frumos ! 

Nu ! 
sterge folder mac…. Poate ai creat ca ai apple nu stiu .

celalalt

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Daca e doar pentru un update, adică nu lifetime, îți merge decât o data introdus. Am pățit eu.. am cumpărat de pe eBay prima si prima oara prin 2016 un cod cică lifetime si de fapt era one time only, codurile lifetime au AD7Q la final ca si idee, după am aflat si eu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 2/7/2022 at 9:29 PM, maruwt129same said:

Salutare, excelent acest link. Am descărcat hărțile CIC & NBT și au mers update-urile fără probleme.

multumesc patrutalex

Salut. Nu am facut asta niciodata si scuze daca intrebarea este stupida. 

Descarc ce vreau dupa acel link si dupa ce se realizeaza update in masina imi trebuie un cod ceva de activare pe care trebuie sa il cumpar ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.