Jump to content

Rama adaptoare 2 DIN


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

salut.am eu rama.am luat-o cu 250usd +transport.O dau cu 400ron.Nu are nici o zgarietura.

 

LE: am si monitor TFT desfacut din carcasa.Rama e pusa pe monitor(cu silicon,dar pot sa o dau jos.).Iti trimit MP cu nr tel si adresa de mail(mess),daca te intereseaza,ma contactezi.

Edited by andy20
Link to comment
Share on other sites

salut.am eu rama.am luat-o cu 250usd +transport.O dau cu 400ron.Nu are nici o zgarietura.

 

LE: am si monitor TFT desfacut din carcasa.Rama e pusa pe monitor(cu silicon,dar pot sa o dau jos.).Iti trimit MP cu nr tel si adresa de mail(mess),daca te intereseaza,ma contactezi.

285489[/snapback]

 

 

Poze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
DA DA DA DA  :)

281164[/snapback]

Ba s-o crezi tu ca exista suficient loc. :blink: Cam ai ceva de munca daca vrei sa pui in 2din pe pisica. Uite aici un exemplu sa vezi cat de simplu e: http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=359837

Apropo de asta caut si eu o rama adaptoare 2din ca cea din poza, daca are cineva sau ma poate ajuta va rog!

Link to comment
Share on other sites

uitati si o poza.Am incercat sa dau jos rama de pe monitor dar e cam greu....e lipit cu silicon si super glue.as vrea sa o vand complet,cu monitor.detalii monitor : http://cartft.com/catalog/il/541 (este cumparat chiar de pe acest site).pret 900lei rama+monitor.

 

ps.nu cred ca se potriveste pentru dvd player de 2 din.pentru dimensiuni exacte : www.mybimmer.net.

post-1257-1193673665_thumb.jpg

Edited by andy20
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Nu a gasit nimeni rama adaptoare 2din?

Da, e super eu am gasit la BRANDEX... cred? Nu mai stiu exact numele in caz ca de la tine am luat :blink: sorry.

Se potriveste manusa! A costat ceva dar merita pe deplin, omul e super serios, marfa e super buna deci totul e ok si recomand cu caldura! Toate bune si merci de rama !

Link to comment
Share on other sites

Nu a gasit nimeni rama adaptoare 2din?

Da, e super eu am gasit la BRANDEX... cred? Nu mai stiu exact numele in caz ca de la tine am luat :blink: sorry.

Se potriveste manusa! A costat ceva dar merita pe deplin, omul e super serios, marfa e super buna deci totul e ok si recomand cu caldura! Toate bune si merci de rama !

 

 

Salut Lucian, da, de la mine ai luat. Ma bucur foarte mult ca esti multumit, asteptam poze cu rezultatul final.

Link to comment
Share on other sites

Nu a gasit nimeni rama adaptoare 2din?

Da, e super eu am gasit la BRANDEX... cred? Nu mai stiu exact numele in caz ca de la tine am luat :blink: sorry.

Se potriveste manusa! A costat ceva dar merita pe deplin, omul e super serios, marfa e super buna deci totul e ok si recomand cu caldura! Toate bune si merci de rama !

 

 

Salut Lucian, da, de la mine ai luat. Ma bucur foarte mult ca esti multumit, asteptam poze cu rezultatul final.

 

Asa :) pai de indata ce ajung acasa scot fotografiile de la arhiva si o sa le pun aci. Cred ca peste o sapt +/-. Poate ca multi se gandesc ca e prea complicat sa faci pasul asta, poate ca multi nu vor sa intre cu discul electric pe masina lor sau sa vada pe altul ca taie in dusmanie bunatate de bmw. Ei, la fel am gandit si eu. Iti trebuie putin curaj, apoi trebuie sa fii satul de sunetul infect ce vine standard din casul masinii si dif-uri si scule adecvate pt montaj. Rama + cele 2 ghidaje sau parti din metal ce fac parte din kitul de instalare in bord au fost mai mult decat utile si e foarte usor de montat. Bine, dureaza cateva ore dar fiind f bine gandite si concepute treaba merge ca unsa. Revin cu foto cat de curand!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ok, iata c-au sosit si fotografiile.

primul cas a fost kenwood dnx7200 = dezamagire totata d.p.d.v. al sunetului: pur si simplu nu suna bine cu sau fara statie, indiferent ce i-ai face.

revenind cu piciarele pe pamant am facut ce trebuia sa fac de la inceput si anume: Pioneer avic-hd3bt = sunet excelet.

montajul a fost asigurat de Radu Boghian, un profesionist excelet si un prieten de nadejde, la magazinul sau Xtream Auto Multimedia caruia tin sa-i multumesc pt tot! NOTA ZECE!

 

pt a nu fi nevoit sa le micsorez le-am pus aci: http://picasaweb.google.com/sirmotto/Pione...3btOnBmw320dE46

Edited by sirmotto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.