Jump to content

Telefon profesional E60


cocolino

Recommended Posts

Am eu, ce vrei sa stii mai exact? Telefonul e legat la masina prin bluetooth.

297274[/snapback]

 

eu la E46 aveam optiune clara in care zicea de bluetooth dar pe lista asta nu apare nimic scris explicit.

daca are sau nu bluetooth.. cum se conecteaza telefonul daca nu are bt.. etc

Link to comment
Share on other sites

Intrebi daca poti conecta telefonul tau prin bluetooth la masina? Teoretic se poate. Eu am incercat o singura data si nu am reusit, iar cineva zicea pe aici ca daca este activat (din soft) si telefonul din cotiera (care e conectat tot prin bluetooth la masina) nu merge sa conectezi si telefonul tau. Si ca ar trebui cumva deconectat cel din cotiera din soft pentru a putea conecta telefonul tau.
Link to comment
Share on other sites

Da. Si eu am avut un E60 cu optiunea asta. Intreaba ce vrei sa intrebi de fapt...

297316[/snapback]

 

Am citit si topicul indicat de @benarcis si m-am lamurit oarecum.

Uite ce am inteles eu.

E un telefon cu o cartela gsm care se conecteaza la masina prin BT.

Acum intrebarea este..daca dezactivez (inchid) acel telefon pot asocia un alt telefon prin BT la masina?

 

Unde gasesc exact specificatiile acestui telefon.. am cautat pe google si nu am gasit mare lucru.

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu eu, suportul pentru SIM este chiar telefonul in sine. Daca nu-l ai pe ala nu ai ce face, nu e doar un plastic.

300190[/snapback]

 

la mine simul se baga in suportul de telefon intr-o gaura.. am bagat cartela acolo si a cazut :blink: apoi am gasit in cartulie ca este un mic suport in care se baga simul si apoi in gaurica aia.

 

cred ca sunt useri care au telefon din ala si nu il folosesc poate imi dau ei suportul.

Link to comment
Share on other sites

La mine la masina (e60) am decat suportul pt telefon(asa am cumparat masina) si m-am conectat prin BT la mobil si merge fara nici o problema. Am mai incercat sa ajut un prieten dar nu a mers. Vede masina dar nu se conecteaza.

 

PS el are telefonul in cotiera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Si eu caut un telefon pt e60 din 2005.nu cred ca am vreun adaptor sau ceva.am locu ala unde trebuie bagat dar nush ce anume trebuie in afara de telefon.are idee cineva unde pot gasi un telefon pt e60 ca nu gasesc pe tot netu si pe realoem nici atat:(

 

Salut,

aveti careva asa ceva pe masina?

Va rog sa-mi dati si mie detalii despre el. Are si bluetooth sau doar suport.. etc.

Multumesc

Vreau si eu telefon pentru cotiera si daca mai trebuie vreun adaptop ceva.da'ti'mi un add pe mess: tanganezul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.