Jump to content

masinile mele


brandy

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

bestiala masina parintelui tau dar cei de la bmw au cam dat-o in bara trbuia mai mult de 507 cai parerea mea ca doar de aia este seria 6

309694[/snapback]

 

lol eu nu ma pronunt daca minti sau nu dar .. mai mult de 507? cam cat ar fi indeajuns vreo 650 sau poate chiar 700? tu ai idee ce inseamna 500 de cai putere? mie dupa 2-300 de metri la volanul unui s600 de 500 de cai imi tremurau genunchii.. si sunt cat de cat obisnuit cu masini puternice.

Link to comment
Share on other sites

lol eu nu ma pronunt daca minti sau nu dar .. mai mult de 507? cam cat ar fi indeajuns vreo 650 sau poate chiar 700? tu ai idee ce inseamna 500 de cai putere? mie dupa 2-300 de metri la volanul unui s600 de 500 de cai imi tremurau genunchii.. si sunt cat de cat obisnuit cu masini puternice.

309696[/snapback]

ok sunt de acord cu tine dar este totusi o serie 6 nu 5 trebuia totusi o mica difernta intre ele

Link to comment
Share on other sites

din sibiu este si achizitionata masina

309689[/snapback]

 

Daca are numere de sibiu masina aia?  A avut cineva in sibiu o masina la fel, cu nr. snk, aceasi culoare, bla bla, dar e m la fel cum e al meu coupe, are doar m packet, are tevi ca m dar nu e m ...

 

Nu vreau sa starnesc ... mi s-a parut important, cand am vazut ca a scris ca are nr snk, repet aceasi culoare ...  :blink:

308539[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

dnu.versatu nu am nimic impotriva ca esti sceptic in ce priveste masina mea dar putem dovedi cea ce am confirmat o zi buna trebuie sa plec. P.S la Sibiu de unde am achizitionat masina mai este una neagra

eu zic sa mai citesti inca o data cine a spus despre masina din poze cum ca nu ar fi M5... :)

eu nu sunt sceptic, fac doar flotari logice intre posturile diferitilor useri... :blink:

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa mai citesti inca o data cine a spus despre masina din poze cum ca nu ar fi M5... :)

eu nu sunt sceptic, fac doar flotari logice intre posturile diferitilor useri... :blink:

309707[/snapback]

ok imi cer scuze este intradevar un autentic m5 al2.lea din Craiova

Link to comment
Share on other sites

Deci asadar prin urmare, masina din poze seamana izbitor cu o masina din sibiu, aceeasi culoare, numere snk, se intampla sa-l cunosc pe fostul proprietar, daca e vorba despre aceeasi masina, in primul rand nu ai luat-o de noua, eu stiu ca fostul proprietar a facut cel putin un drum cu ea pana la cluj ( moment cand si-a si pierdut carnetul pt o luna), deci nu era noua.

 

Si a doua chestiune, daca, repet, e aceeasi masina, e un 530 diesel cu tot ce inseamna m paket + anumite imbunatatiri astfel incat masina sa pare din exterior m dar ea nu este, fostul proprietar insa, nu a facut asta din dorinta de a "tepui" pe cineva (el fiind o persoana respectabila), asa a cumparat-o din germania cu vreo 35 000 parca imi spunea (nu mai retin exact) dar din spusele lui e 530 d.

 

Cati proprietari a mai avut de la persoana despre care fac vorbire pana acum nu stiu, se poate sa mai fi avut inclusiv din sibiu si eu sa nu stiu.

 

Oricum sa ai parte de ea, si ca sa-i convingi (daca vrei) pe unii (personal pot trai si fara confirmare) fa o poza la motor si ai inchis guri si canale. :blink:

 

Sper ca nu am starnit flameuri, nu asta era intentia. OREVUAR :)

Link to comment
Share on other sites

Deci asadar prin urmare, masina din poze seamana izbitor cu o masina din sibiu, aceeasi culoare, numere snk, se intampla sa-l cunosc pe fostul proprietar, daca e vorba despre aceeasi masina, in primul rand nu ai luat-o de noua, eu stiu ca fostul proprietar a facut cel putin un drum cu ea pana la cluj ( moment cand si-a si pierdut carnetul pt o luna), deci nu era noua.

 

Si a doua chestiune, daca, repet, e aceeasi masina, e un 530 diesel cu tot ce inseamna m paket + anumite imbunatatiri astfel incat masina sa pare din exterior m dar ea nu este, fostul proprietar insa, nu a facut asta din dorinta de a "tepui" pe cineva (el fiind o persoana respectabila), asa a cumparat-o din germania cu vreo 35 000 parca imi spunea (nu mai retin exact)  dar din spusele lui e 530 d.

 

Cati proprietari a mai avut de la persoana despre care fac vorbire pana acum nu stiu, se poate sa mai fi avut inclusiv din sibiu si eu sa nu stiu.

 

Oricum sa ai parte de ea, si ca sa-i convingi (daca vrei) pe unii (personal pot trai si fara confirmare) fa o poza la motor si ai inchis guri si canale.  :blink:

 

Sper ca nu am starnit flameuri, nu asta era intentia. OREVUAR  :)

309714[/snapback]

ok o sa-i pun poze si cu motorul; mare bafta si sa ne auzim numai de bine iar despre masina asa este am si spus-o nu am luat-o de noua iar proprietar pe carte singurul este ifinleasing sa o zi buna in continuare
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.