Jump to content

VAND BMW 330XI STEPTRONIC 2004


osanusa

Recommended Posts

Pentru ca e foarte putin probabila aceasta situatie.

 

 

nu poti sa concluzionezi .....e doar o parere...o accept, dar nu pot fi de acord cu ea.

 

Tu vrei sa spui ca ai adus masina acum 3 saptamani din germania,si acum o vinzi inapoi in germania :blink:

 

Daca nu sunt prea indiscret,banuiesc ca ai cumparat-o sa o revinzi la un pret mai mare nu?,dar nu prea ti-a iesit "afacerea"....daca tot i-o vinzi neamtului,spune-ne si noua care a fost pretul ei acolo :)

 

23000 Euro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hazard..pune si tu masina pe mobile poate ai noroc

 

23000 cu totul

Am vrut sa pun ZIL-ul dar nu am reusit.Cum se procedeaza?

 

 

Osanusa ajuta-ma si pe mine. Am un BMW 320d, 07/2004,114.000km, xenon, senzori ploaie+lumini+parcare, navi, fulll. Ii lipseste doar piele si trapa. Culoare gri-sobolan.Vreau 19800 euro, pls, pls

Link to comment
Share on other sites

3....nu cred ca iti da neamtu nr de germania pe 3 luni..(nu mai vor sa le dae romanilor)

 

Dau, dau. Ce impresie ai ca daca vine de "sus" ordin sa arunce praf in ochi la cetateni cu taxa de prima inmatriculare kiosk-ul de la marginea autohaus-ului nu mai face bani? 340 sau 290E numere pe 3 luni, depinde pe unde te duci sau cine si unde te duce.

 

Iote pozuci de saptamana trecuta, la care a costat 290E numerele de 3 luni. Desi sunt sigur ca-si scot banii de pe cafeaua trecuta prin filtru de carton (si gust de carton) cu 2.8E si berea de 3.3E.

post-2526-1203309147_thumb.jpg

post-2526-1203309160_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
22000 Euro! UP (Taxa la masina din iulie o sa fie 1321 Euro)

no comment despre masina si pret, este dreptul vanzatorului. dar despre ce-i care si-au tot dat cu parerea pe aici si ca ce mare jmekerie un paket M ca e ieftin... se vede ca sunteti f cunoscatori :twoup: masina aia nu are doar niste bari de M asa cum zic unii pe aici si "ieftine" dak nu stii mai bine taci. pack M pe masina din fabrik vine cu multe accesorii exterior+interior plus suspensie si directie care sunt mult mai tari...(si dak nu stiati un paket M original interior+exterior+suspensie...directie si ce mai contine costa cel putin 5000E ca optiune cand iti configurezi masina) dar suntem fani bmw si le stim toate k sa ne dam cu parerea... ceauuu !

Link to comment
Share on other sites

22000 Euro! UP (Taxa la masina din iulie o sa fie 1321 Euro)

no comment despre masina si pret, este dreptul vanzatorului. dar despre ce-i care si-au tot dat cu parerea pe aici si ca ce mare jmekerie un paket M ca e ieftin... se vede ca sunteti f cunoscatori :twoup: masina aia nu are doar niste bari de M asa cum zic unii pe aici si "ieftine" dak nu stii mai bine taci. pack M pe masina din fabrik vine cu multe accesorii exterior+interior plus suspensie si directie care sunt mult mai tari...(si dak nu stiati un paket M original interior+exterior+suspensie...directie si ce mai contine costa cel putin 5000E ca optiune cand iti configurezi masina) dar suntem fani bmw si le stim toate k sa ne dam cu parerea... ceauuu !

cum le stii tu pe toate... la naiba...vb unora... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Masina este inca de vanzare. Km 81000. Am mai facut cateva imbunatatiri la ea: Angel eyes 8000k, pleoape hamann, ornament frana de mana AC Schnitzer, ornamente inchidere usa AC Schnitzer.

Am inmatriculat-o pe 10 august.

Pretul final: 22000 Euro cu TVA inclus si taxa poluare platita. Daca se ia pe firma, se poate recupera TVA-ul.

 

UP!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.