Jump to content

VAND BMW 330XI STEPTRONIC 2004


osanusa

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
bravo! Dar pe aceeiasi pagina mai este una mai dotata ca a ta, (cam babaciune....ce-i drept-05.2004), are 94.000km, si costa doar 17.900. Cu o negociere buna o scoti la 17.000-17.200. De la Chemnitz pana acasa iti trebuie cam 800 euro. Cum ai reusit sa ne dai drept comparatie cel mai scump 330xi e 46???

 

dovada

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

NU ARE PACHET M SI NICI SCAUNE SPORT...IN REST .....E SINGURA MAI IEFTINA CA A MEA...

 

bravo! Dar pe aceeiasi pagina mai este una mai dotata ca a ta, (cam babaciune....ce-i drept-05.2004), are 94.000km, si costa doar 17.900. Cu o negociere buna o scoti la 17.000-17.200. De la Chemnitz pana acasa iti trebuie cam 800 euro. Cum ai reusit sa ne dai drept comparatie cel mai scump 330xi e 46???

 

dovada

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

NU ARE PACHET M....IN REST .....E SINGURA MAI IEFTINA CA A MEA...

 

 

GASESTE TU UN 330 XI TIPTRONIC DIN 2004 PACHET M MAI IEFTIN DE 23000 SI TI-O VAND TIE EXACT CU BANII CU CARE O GASESTI PE AIA ACOLO!

 

Nu mai scrie cu MAJUSCULE!

 

Multumesc pentru intelegere!

 

 

paketul M este 800 euro pt e46... complet!

 

daca vrei intr-adevar sa o vinzi, un pret real ar fi de 10-12 mii avand in vedere criza...

 

de altfel... uite aici 330xi cate vrei sub 15.000 euro....

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searchre...ng=&lang=en

Edited by ebayuser
Link to comment
Share on other sites

10 pagini si aproape 2 ani de zile in care nu a fost vanduta masina :) ???????????????? damnnn eu ca si vanzator imi bagam P si inchideam topicul !

 

@osanusa - omule eu nu inteleg o chestie, tu cand ceri bani astia pe masina la ce te gandesti? la ce faci referinta? logic si normal ar fi sa consulti piata sa vezi in ce marja de pret se vand masinile ( ca a ta ) si in funtie de gradul de intretinere formezi un pret corect da ? booon, tu ai ajuns mai nou la 17.000E de la 24.000E in acesti 17.000 acum la ora actuala te-ai uitat pe net ce masini poti sa-ti iei inmatriculate RO cu carte service cu tot ce vrei, pai hai sa vedem ar fi asa cam toata gama de E60 pana la 530d/i/(x), gasesti E90/E92 pana la 330d/i(x), X5, seria7, serios acum tu ce ai alege? la ce te astepti sa vina cineva cu 17 mii cash sa zica " doamne asta este E46 pe care mi l-am dorit din totdeauna "?

 

P.S - nu vreau sa mi-o iei in nume de rau fi doar realist !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eu cred ca tu nu poti accepta ca pierzi foarte mult la aceasta masina dar gandeste-te ca atunci cand ai cumparat tu masina un X5 era poate 30.000e acum este 16-17.000e,este simplu poti oferi 4-5000e diferenta si ai masina dorita ca doar nu te astepti ca tu sa iei 17.000e pe a ta si sa iti iei vreun X5 si sa mai pleci si intr-un concediu de vreo 1-2000e.
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.