Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Ma intereseaza o oferta de pret pentru urmatoarele piese la un BMW 325xi

- discuri frana fata 280 lei/buc/oe sau 200 lei/buc/ate sau 160 lei/bu/brembo +spate 325 lei/buc/oe sau 225 lei/buc/ate sau 190 lei/buc/rh sau zimmermann

- placute frana fata+spate 500 lei/oe sau 280 lei/ate sau 160 lei/qwp

- pompa servodirectie 1400 lei/oe sau luk 1190 lei;

- unitate vanos. 1900 lei/oe

- ulei bmw 5w40 27 lei/litru sau 5w30 37 lei/litru sau 0w40 42 lei/litru

- filtre (aer 40 lei/mahle, benzina 185 lei/mann, polen 100 lei/mann cu carbon sau 85 lei/purflux tot carbon)

imi trebuie seria sasiu

 

 

PF49175

preturi in text,atentie nu acord garantie la discurile fata decat la cele oe!

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza o oferta de pret pentru urmatoarele piese la un BMW 325xi

- discuri frana fata 280 lei/buc/oe sau 200 lei/buc/ate sau 160 lei/bu/brembo +spate 325 lei/buc/oe sau 225 lei/buc/ate sau 190 lei/buc/rh sau zimmermann

- placute frana fata+spate 500 lei/oe sau 280 lei/ate sau 160 lei/qwp

- pompa servodirectie 1400 lei/oe sau luk 1190 lei;

- unitate vanos. 1900 lei/oe

- ulei bmw 5w40 27 lei/litru sau 5w30 37 lei/litru sau 0w40 42 lei/litru

- filtre (aer 40 lei/mahle, benzina 185 lei/mann, polen 100 lei/mann cu carbon sau 85 lei/purflux tot carbon)

imi trebuie seria sasiu

 

 

PF49175

preturi in text,atentie nu acord garantie la discurile fata decat la cele oe!

 

in cazul in care discurile, nu au dimensiunea buna sau intalnesc orice alta problema se pot schimba piesele sau cum se procedeaza? de exemplu la montarea pompei de servo mai trebuiesc cumparate si alte piese?

de unde le trimiti piesele, in cat timp ajung si cat costa taxele de transport?

 

completari la oferta

- lichid de frana

- pompa de benzina

- filtru ulei

Link to comment
Share on other sites

lichid frana 47 lei/oe ;

pompa benzina 500 lei/pierburg sau 300 lei/jc premium, filtru ulei 25 lei/mann ; daca vrei piesele poti sa le ridici din sectorul 6 fara costuri aditionale legate de transport,se pot trimite si la adresa contra unei sume de aproximativ 20-30 lei prin curier cu plata ramburs sau 15 lei daca achiti cu op in cont bancar;

daca nu ti se potrivesc putem face retur dar crede-ma ca am grija sa trimit ce trebuie; orice alta problema e relativa treaba,adica daca de exemplu imi ceri vanos,ti-l comand din germania+livrez si la primirea marfii tu imi spui ca pe masina ai pus motor diesel nu e ok,ai inteles ideea..

la montarea pompei servo nu mai trebuie sa cumperi nimic obligatoriu de la mine,dar instalatia trebuie spalata cu ulei nou+evident inlocuit uleiul servo (40 lei/litru/oe) ;

piesele ajung in 24 ore care sunt in stoc iar originalele in aproximativ o saptamana- cer avans pt piese oe ca de exemplu vanos sau pompa servo.Pt discuri nu e nevoie fiind ceva uzual

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut. m-ar interesa si pe mine, pentru un e39 520d din 2000, serie sasiu GU42049, preturi pentru urmatoarele piese:

bascula fata dreapta, cea dreapta, nu curbata, cred ca se numeste bascula inferioara

bielete antirului fata, stanga + dreapta;

busca hidraulica spate. stanga + dreapta.

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

ai trimis piesele? (ti-am dat sms cu datele). cat am de plata ?

 

la montarea pompei servo nu mai trebuie sa cumperi nimic obligatoriu de la mine,dar instalatia trebuie spalata cu ulei nou+evident inlocuit uleiul servo (40 lei/litru/oe) ;

numai putin sa inteleg, cum adica sa spal cu ulei instalatia ? pur si simplu torn ulei dupa care il scuip si pun iarasi peste? tu mi-ai dat un ulei de cutie automata, spal tot cu ala ?

Link to comment
Share on other sites

salut. m-ar interesa si pe mine, pentru un e39 520d din 2000, serie sasiu GU42049, preturi pentru urmatoarele piese:

bascula fata dreapta, cea dreapta, nu curbata, cred ca se numeste bascula inferioara 170 lei/fz sau 400 lei/lemforder

bielete antirului fata, stanga + dreapta; 100 lei/buc/lemforder sau 60 lei/buc/talosa

busca hidraulica spate. stanga + dreapta. 53 lei/buc/triscan sau 105 lei/buc/lemforder

 

Multumesc

salut,preturi in text

 

sal... distributie pt e36 318is 1992 ce pret are ?

seria sasiu te rog

Link to comment
Share on other sites

salut. m-ar interesa si pe mine, pentru un e39 520d din 2000, serie sasiu GU42049, preturi pentru urmatoarele piese:

bascula fata dreapta, cea dreapta, nu curbata, cred ca se numeste bascula inferioara 170 lei/fz sau 400 lei/lemforder

bielete antirului fata, stanga + dreapta; 100 lei/buc/lemforder sau 60 lei/buc/talosa

busca hidraulica spate. stanga + dreapta. 53 lei/buc/triscan sau 105 lei/buc/lemforder

 

Multumesc

salut,preturi in text

 

sal... distributie pt e36 318is 1992 ce pret are ?

seria sasiu te rog

 

sorry dar nu stiu seria trebuie sa ma uit

Link to comment
Share on other sites

cred ca m-am exprimat gresit cand am spus kit imi trebuie doar cablurile care vin la comenzi eu am doar ce este in poza nu stiu ce imi mai trebuie

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act...t&id=187786

80 lei costa cablul care cred ca iti lipseste

 

aici http://www.chemicalguys.ro/64-pulverizator...fara-ceara.html

la primavara probabil cand mai aduc marfa din america

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.