Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salutare Dane ,

Preturi pentru :

Revizie completa ( 5w30 bmw 35 lei/l,f aer mann 80,f ulei mann 37,polen carbon mann 92,motorina 102 lei, filtre mann daca ai pe stoc )

Flansa cardan ( si daca ai vreo sugestie de un anumit producator ? ) lemforder 175 lei dar am si mai ieftina birth la 90 lei

Tampoane cutie (optional :) ) 30 lei/buc/lemforder

FM68262

Multumesc anticipat !

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

As dori si eu un pret pt placute spate + ferodouri(parca se cheama)spate; ulei bmw +filtre 320d e46,2001 (la schimbul trecut am luat tot de la tine. "RECOMAND" (Este vreo regula 5w-30 iarna si 5w-40 VARA ,ce recomanzi). Si daca as putea sa le primesc in Italia.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

pret nou ulei motor castrol edge 45 lei/l sau daca vrei oe bmw 35 lei/l ;

pret ulei cutie viteze trebuie codul de ulei de pe cutie,are 11 cifre si incepe de obicei cu cifra 8

 

ulei cutie cod 83220403249 - 7l

ulei grup cod 83229407768 - 2l

Link to comment
Share on other sites

ulei cutie cod 83220403249 - 7l ,vine la bidon de 4 litri 167 lei/oe/bidon in stoc,in cutie intra 8,1 litri dar probabil ca nu ii poti schimba pe tot 8

ulei grup cod 83229407768 - 2l,mie imi spune in program ca ai nevoie doar de un litru pret 100 lei/litru/original

preturi in text

 

As dori si eu un pret pt placute spate 70 lei qwp sau 105 ate + ferodouri 110 ate sau 80 lpr (parca se cheama)spate; ulei bmw 5w40 27 lei/l+filtre aer 80,motorina 40,ulei 30,polen carbon 92 toate mann 320d e46,2001 (la schimbul trecut am luat tot de la tine. "RECOMAND" (Este vreo regula 5w-30 iarna si 5w-40 VARA ,ce recomanzi)- daca ramai in italia acolo e mai cald,mergi pe 5w40. Si daca as putea sa le primesc in Italia. se poate prin atlassib,stii tu ma gandesc unde au agentii.. si daca au aproape de tine

Multumesc

preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut pentru e46 320d din 1999 WBAAL71080CA48377

 

bujii 50 lei/buc/beru --4 bucati

garnitura de chiulasa cota 2 , 240 lei v reinz ???

set prezoane pentru chiulasa 100 lei v reinz

set garnituri superioare(garniturile de pe admisie,evacuare,capac culbutori) 85 lei/reinz

termostat ???

filtru epurator ???

am vorbit la tel acum 5 min

Edited by john69
Link to comment
Share on other sites

Mersi mult, un pret pt bujii serie motor: CA70412. Am agentie Atlassib la Verona(cat ma costa transp).

50 lei/beru /buc si 62 lei/buc/oe

ITALIA

 

coletele preluate de pe liniile HAMBURG,

 

-intre 0 si 5 kg kg.................10 euro

 

- intre 5 si 10 kg kg.................15 euro

 

banii va trebui sa-i achiti in avans sau din cate stiu au si ei ceva serviciu de ramburs dar nu stiu exact cat costa.

 

salut pentru e46 320d din 1999 WBAAL71080CA48377

 

bujii 50 lei/buc/beru --4 bucati

garnitura de chiulasa cota 2 , 240 lei v reinz ???

set prezoane pentru chiulasa 100 lei v reinz

set garnituri superioare(garniturile de pe admisie,evacuare,capac culbutori) 85 lei/reinz

termostat ??? care din ele? termostat lichid racire 190 lei/oe sau 130 lei/behr, termostatul egr 150 lei/oe

filtru epurator ??? 120 lei- elementul filtrant

am vorbit la tel acum 5 min

in text

Link to comment
Share on other sites

Ceau Dan,

 

Poti te rog sa imi dai un pret pentru urmatoarele piese pentru un BMW 320d ,2001,nfl, 136 cp:

 

- ulei Bmw LLo4: 5W30 - 5litri 35 lei/l

- filtru de motorina - Mann 40

-filtru de ulei - Mann 30

- filtru de aer -Mann 75

- filtru de polen - 80 lei purflux carbon

filtru epurator (doar pasla as vrea sa o schimb) 120 lei

 

Multumesc

 

preturi in text

 

 

Ceau Dan,

 

Preturile de mai sus mai sunt valabile?

Fa-mi te rog un pret total (piese+ transport) si da-mi un pm cu contul tau sa platesc direct in cont.

Daca iti transfer in seara asta bani pe cand crezi ca ajung piesele?

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Ceau Dan,

 

Poti te rog sa imi dai un pret pentru urmatoarele piese pentru un BMW 320d ,2001,nfl, 136 cp:

 

- ulei Bmw LLo4: 5W30 - 5litri 35 lei/l

- filtru de motorina - Mann 40

-filtru de ulei - Mann 30

- filtru de aer -Mann 75

- filtru de polen - 80 lei purflux carbon

filtru epurator (doar pasla as vrea sa o schimb) 120 lei

 

Multumesc

 

preturi in text

 

 

Ceau Dan,

 

Preturile de mai sus mai sunt valabile?

Fa-mi te rog un pret total (piese+ transport) si da-mi un pm cu contul tau sa platesc direct in cont.

Daca iti transfer in seara asta bani pe cand crezi ca ajung piesele?

 

Mersi

filtrul aer s-a scumpit,e 80 lei; purflux nu mai am ,decat mann daca vrei la 92 cu carbon ; in rest fa totalul+15 leid e transport,iti ajung vineri

Link to comment
Share on other sites

Pentru un Seria 1 E87 cat ajunge un cheder pe partea stanga a soferului? Chederul mare de la portiera. S-a copt, nu stiu cum am reusit dar s-a rupt pe 10cm. Serie sasiu: Wbaud71050py78976. Sper ca m-am exprimat corect, nu chederul portierei, cel al habitaclului.
Link to comment
Share on other sites

Am un BMW 320D , an 2007. Cei de la service Bavaria mi-au inddiat faptul ca nu mai citeste DVD-ul din cabina datorita defectarii modulului ASK cod 65129119847. Ma poate ajuta cineva cu aceasta piesa si - eventual cu montajul ? ma puteti contacta urgent la 0745340838 sau mihai.deacu@vectra-exim.ro

.

Link to comment
Share on other sites

Pentru un Seria 1 E87 cat ajunge un cheder pe partea stanga a soferului? Chederul mare de la portiera. S-a copt, nu stiu cum am reusit dar s-a rupt pe 10cm. Serie sasiu: Wbaud71050py78976. Sper ca m-am exprimat corect, nu chederul portierei, cel al habitaclului.

107 lei/oe

Link to comment
Share on other sites

filtrul aer s-a scumpit,e 80 lei; purflux nu mai am ,decat mann daca vrei la 92 cu carbon ; in rest fa totalul+15 leid e transport,iti ajung vineri

 

Ceau Dan,

 

Raman urmatoarele :

- ulei Bmw LLo4: 5W30 - 5 litri 35 lei/l

- filtru de motorina - Mann 40

-filtru de ulei - Mann 30

- filtru de aer -Mann 80

- filtru de polen - 92 lei Man carbon

filtru epurator (doar pasla as vrea sa o schimb) 120 lei

Transport 15

 

Total 552Ron

 

Trimite-mi un PM cu contul tau sa iti transfer bani acum. Nu am mai gasit in arhiva contul tau aseara.

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Am un BMW 320D , an 2007. Cei de la service Bavaria mi-au inddiat faptul ca nu mai citeste DVD-ul din cabina datorita defectarii modulului ASK cod 65129119847. Ma poate ajuta cineva cu aceasta piesa si - eventual cu montajul ? ma puteti contacta urgent la 0745340838 sau mihai.deacu@vectra-exim.ro

.

785 euro/nou/original+ piesa veche la schimb ; montajul vi-l putem face dar in cluj napoca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.