Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

ma ajuti si pe mine cu un pret pt ulei si filtre (ulei, motorina, polen, aer) pt un e60?

ms

ce motorizare?

oups, mea cupla.....sunt varza rau!

2500cm3, diesel!

ms frumos!

ulei 5w30 orig bmw 37 lei/litru,f aer mann 110 lei,f ulei mann 40,f motorina mann 100,f polen set carbon 310 lei/original sau 190 lei/mann

Link to comment
Share on other sites

La toata lumea le-au fost furate oglinzile ? Astia care le-au furat unde le vand ca as vrea sa cumpar si eu daca tot mi le-au furat si mie :))

Mi-a zis cineva ca exista undeva sa le personalizezi, sa pui nr de masina pe ele intr-un colt sau ceva, stie cineva despre asta?

 

Cat ma costa si pe mine un set pt un 3 E90 ?

Link to comment
Share on other sites

La toata lumea le-au fost furate oglinzile ? Astia care le-au furat unde le vand ca as vrea sa cumpar si eu daca tot mi le-au furat si mie :))

Mi-a zis cineva ca exista undeva sa le personalizezi, sa pui nr de masina pe ele intr-un colt sau ceva, stie cineva despre asta?

 

Cat ma costa si pe mine un set pt un 3 E90 ?

240 lei/buc/producator sau 330 lei/buc/original ; daca le cumperi de la mine te trimit la cineva care inscriptioneaza

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

Salut. Filtre si ulei (cred ca 5w30 LL04) pt E60 525dA din 2006.Preturi si posibilitate de contact pt Bucuresti. Multumesc. PS. Filtre Man si ulei Bmw sau Castrol (ce zici ca e ok).Masina a facut schimburile in Germania la dealer BMW.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

da-mi si mie un pret pentru :

bucsa bara stabilizatoare, fata (stg-dr)

filtru epurator(complet+garnituri), probabil model nou...habar n-am de care am acum:)

318d an 2004 multumesc

 

a!...si in cat timp se poate intra in posesie

Edited by vip72
Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

Salut. Filtre si ulei (cred ca 5w30 LL04) pt E60 525dA din 2006.Preturi si posibilitate de contact pt Bucuresti. Multumesc. PS. Filtre Man si ulei Bmw sau Castrol (ce zici ca e ok).Masina a facut schimburile in Germania la dealer BMW.

ulei 5w30 orig bmw 37 lei/litru,f aer mann 110,f ulei mann 40, f polen mann carbon 190 lei/set,contact 0745433734

Link to comment
Share on other sites

Salut,

da-mi si mie un pret pentru :

bucsa bara stabilizatoare, fata (stg-dr) 50 lei/buc/original sau 20 lei/buc/topran

filtru epurator(complet+garnituri), probabil model nou...habar n-am de care am acum:) 190 lei/original

318d an 2004 multumesc

 

a!...si in cat timp se poate intra in posesie

in text; o zi

Link to comment
Share on other sites

salut!

ma intereseaza un pret pentru discuri frana fata si spate, placute frana fata si spate si senzori

bmw e46 316i 2000

placute fata+spate qwp 160 lei sau ate 290 fata+spate;

disc fata 170 lei/buc/brembo sau 170 lei/ate sau 105 lei/buc/lpr sau 305 lei/set de 2/bendix jurid;

disc spate 135 lei/ate sau set de 2/bendix 220 lei sau 120 lei/buc/trw sau zimermann sau barum 110 lei/buc

 

pe fata pretul este tot pe bucata?

da

 

Un pret pentru piesa 1, cod 25117501188, pentru un E39, 530d(1999).

 

167.png

25117501188 92 lei/original

 

un pret pt o planetara la un bmw e36 din 96???

serie sasiu?

SERIE SASIU WBACA91010CG35207

1558 lei/original sau 500 lei/spidan cu planetara veche la schimb

Link to comment
Share on other sites

La toata lumea le-au fost furate oglinzile ? Astia care le-au furat unde le vand ca as vrea sa cumpar si eu daca tot mi le-au furat si mie :))

Mi-a zis cineva ca exista undeva sa le personalizezi, sa pui nr de masina pe ele intr-un colt sau ceva, stie cineva despre asta?

 

Cat ma costa si pe mine un set pt un 3 E90 ?

240 lei/buc/producator sau 330 lei/buc/original ; daca le cumperi de la mine te trimit la cineva care inscriptioneaza

ma trimiti si pe mine? e in Bucuresti? pune si antifurt?

Link to comment
Share on other sites

Dan,

 

Da-mi te rog un pret pt 6 bujii NGK ( zi-mi te rog exact de care ai ) pentru benzinarul meu : E90 325i, ultimele 7 din VIN: PS54572

 

Merci!

40 lei/beru sau 46 lei/buc/ngk

 

A, super!Cum facem sa ne intalnim sa le iau?Esti in Buc sau...?Da-mi te rog nr. tau.

Merci!

Link to comment
Share on other sites

La toata lumea le-au fost furate oglinzile ? Astia care le-au furat unde le vand ca as vrea sa cumpar si eu daca tot mi le-au furat si mie :))

Mi-a zis cineva ca exista undeva sa le personalizezi, sa pui nr de masina pe ele intr-un colt sau ceva, stie cineva despre asta?

 

Cat ma costa si pe mine un set pt un 3 E90 ?

240 lei/buc/producator sau 330 lei/buc/original ; daca le cumperi de la mine te trimit la cineva care inscriptioneaza

ma trimiti si pe mine? e in Bucuresti? pune si antifurt?

da,pe maine poti sa-ti ridici piesele de la adi; iti spune el mai exact unde sa mergi

 

Dan,

 

Da-mi te rog un pret pt 6 bujii NGK ( zi-mi te rog exact de care ai ) pentru benzinarul meu : E90 325i, ultimele 7 din VIN: PS54572

 

Merci!

40 lei/beru sau 46 lei/buc/ngk

 

A, super!Cum facem sa ne intalnim sa le iau?Esti in Buc sau...?Da-mi te rog nr. tau.

Merci!

0745433734 ;da,poti sa le ridici din bucuresti (sect 5) unde am un distribuitor dar comanda trebuie sa mi-o dai mie

Link to comment
Share on other sites

Zi-mi si mie te rog preturi pentru piesele astea te rog pentru masina din semnatura

 

13541740073 care vine legat cu piesa asta 13541740492

 

Si Asta 17111728907 plus termostatul aferent ca nu-l gasesc pe realoem

 

MS

 

PS: POt sa le ridic si din bucuresti?!

Edited by Sorin Enache
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.