Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

inca o lista:

 

buna,

 

volanta cu masa dubla 3500 lei/luk si set ambreiaj (cred ca asta e codul) 21217528209 860 lei/luk

 

fise bujii si bobine inductie (nu stiu codul, nu prea stiu nici cum arata, poate ma poti ajuta cu cod),bobinele vin cu fise cu tot, 165 lei/buc/aic sau 220 lei/buc/beru sau 200 lei/buc/bremi sau 250 lei/hella sau 220 lei/buc/bosch

 

caseta directie,sub 4000 lei nu cred sa gasim/zf

 

brate inferior/superior spate, bucsa brat inferior/superior ,alegeti de aici ce iti trebuie ,e puntea spate http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=33&fg=30

 

am inteles ca exista un dop pt diferential magnetic (pe unde se pune uleiul) se poate un pret si pt asta? e pus dupa ce s-a fabricat masina mea: o foi dar eu nu stiu care e,ai aici diferentialul http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=33&fg=05

in text

Link to comment
Share on other sites

De coletul ala al meu ce se mai aude? Comanda te rog si oglinda pe original si pune-o in colet daca nu l-ai trimis.

comanda precendenta e aici,trebuie doar sa ti le ambalez si trimit,cum procedez?

Nu le trimite momentan. Comanda te rog si oglinda si cand vine oglinda pe original pune-o te rog in colet. Le trimiti pe toate odata.

Si-asa o sa tin masina in garaj ca nu pot sa merg fara oglinda, merg cu alta masina. O sa-ti mai pun 320lei in cont. E bine asa? Suma precedenta am pus-o in cont.

Link to comment
Share on other sites

De coletul ala al meu ce se mai aude? Comanda te rog si oglinda pe original si pune-o in colet daca nu l-ai trimis.

comanda precendenta e aici,trebuie doar sa ti le ambalez si trimit,cum procedez?

Nu le trimite momentan. Comanda te rog si oglinda si cand vine oglinda pe original pune-o te rog in colet. Le trimiti pe toate odata.

Si-asa o sa tin masina in garaj ca nu pot sa merg fara oglinda, merg cu alta masina. O sa-ti mai pun 320lei in cont. E bine asa? Suma precedenta am pus-o in cont.

ok

 

salut. un set de presuri de cauciuc ptr un e65?

300 lei/set/fata+145 lei/set spate/originale

 

grozadan, stii cumva daca exista un kit de retrofit pentru geamuri electrice la e36 sedan? (La e30 am vazut si in magazine online). Nu prea as vrea sa iau din dezmembrari macarale uzate.

exista,trebuie o serie sasiu ca sa iti pot oferta

Link to comment
Share on other sites

grozadan, stii cumva daca exista un kit de retrofit pentru geamuri electrice la e36 sedan? (La e30 am vazut si in magazine online). Nu prea as vrea sa iau din dezmembrari macarale uzate.

exista,trebuie o serie sasiu ca sa iti pot oferta

 

Pfoai ce bine. EL79905. Presupun ca include si instructiuni si tot nu ?

Link to comment
Share on other sites

grozadan, stii cumva daca exista un kit de retrofit pentru geamuri electrice la e36 sedan? (La e30 am vazut si in magazine online). Nu prea as vrea sa iau din dezmembrari macarale uzate.

exista,trebuie o serie sasiu ca sa iti pot oferta

 

Pfoai ce bine. EL79905. Presupun ca include si instructiuni si tot nu ?

ai inchidere centralizata?

Link to comment
Share on other sites

Dan daca nu e prea tarziu si cu deranj anuleaza te rog comanda de sticla oglinda pentru E90. un prieten de-al unui prieten a schimbat pe Casco oglinda, inclusiv carcasa, si sticla i-a ramas. Acum sa vad daca are si incalzire.

Te contactez maine. Scuze daca te-am incurcat in vreun fel.

Daca ai facut comanda si a plecat sau nu o poti anula anunta-ma te rog ca sa nu o mai cumpar de acolo. Mersi!

Link to comment
Share on other sites

am anulat-o

Multumesc! :)

Mai am o rugaminte: in legatura cu coletul, te anunt diseara daca sa-l pui maine sau cand ai tu timp la curier, sa vad ce fac cu oglinda. In caz ca nu e buna cea pe care o s-o vad, sa te rog sa comanzi sticla de oglinda pana la urma...

Link to comment
Share on other sites

16117165590 650 lei/pierburg sau 900 lei/original, 16141183178 1000 lei/original sau 350 lei/jc sau 400 lei siemens . original si producator. multumesc.

in text

Garantie cat? (montat in service autorizat RAR).

Alta intrebare: in cat ar fi disponibila 16117165590 in ambele variante (original si producator) cu livrare in Bucuresti?

Link to comment
Share on other sites

16117165590 650 lei/pierburg sau 900 lei/original, 16141183178 1000 lei/original sau 350 lei/jc sau 400 lei siemens . original si producator. multumesc.

in text

Garantie cat? (montat in service autorizat RAR).

Alta intrebare: in cat ar fi disponibila 16117165590 in ambele variante (original si producator) cu livrare in Bucuresti?

2 ani; 16117165590 pe maine; original pe sambata (ar trebui sa schimbi si filtrul de motorina! )

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

16117165590 650 lei/pierburg sau 900 lei/original, 16141183178 1000 lei/original sau 350 lei/jc sau 400 lei siemens . original si producator. multumesc.

in text

Garantie cat? (montat in service autorizat RAR).

Alta intrebare: in cat ar fi disponibila 16117165590 in ambele variante (original si producator) cu livrare in Bucuresti?

2 ani; 16117165590 pe maine; original pe sambata (ar trebui sa schimbi si filtrul de motorina! )

Ok. Pe producator la 650 Ron. Am inteles ca ai deschis magazin in Bucuresti. O ridic de acolo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.