Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut dan, un pret pt 25112229443 251 lei, este nuca schimbator , apare la retrofit..

as vrea si de la chemical guys produsul WAC118 JETseal 109= e un produs foarte bun,126 lei si Concentrat spalare parbriz am daca vrei la 27 lei ambalaj 6 pastile original bmw cod 83120447957 o tableta= aprox 4 litri sau 16 lei concentrat 1:100 car technic 250ml

multumesc

salut,raspuns in text

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Hai sa o facem cumva sa stiu exact preturile si marca pieselor;

La o comanda mai mare poate faci si o reducere.

Daca ai mai multe marci sa specifici pretul la fiecare te rog, multumesc.

 

Serie JP20145

 

-Brat fata stanga+dreapta echipat si cu bucsa; pret=.... , marca=....

brat lemforder 530 lei/buc sau trw 500 lei/buc sau 330 lei/fz ; set bucsi 360 lei/lemforder sau 230 lei/talosa sau brat+bucsa 530 lei/swag

 

-Flanse spate telescop; pret=..... , marca=....48 lei/buc/lemforder

 

-kit protectie telescope Spate; pret=..... , marca=.... 75 lei/sachs

 

-Telescoape spate; pret=..... , marca=....255 lei/buc/sachs sau 140 lei/buc/al (fara garantie)

 

-Harding; pret=..... , marca=.... nu stiu ce e ala harding

 

Astept raspuns cu preturile si marca pieselor +transport(Arad).

Am intrebat la mai multi sa vad diferenta de pret si calitate.

Sunt ff multumit de Placutele fata ATE.

Se poate daca ai si pe MOOG niste preturi mersi

 

Multumesc

Voie buna.

in text,nu am moog

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Hai sa o facem cumva sa stiu exact preturile si marca pieselor;

La o comanda mai mare poate faci si o reducere.

Daca ai mai multe marci sa specifici pretul la fiecare te rog, multumesc.

 

Serie JP20145

 

-Brat fata stanga+dreapta echipat si cu bucsa; pret=.... , marca=....

brat lemforder 530 lei/buc sau trw 500 lei/buc sau 330 lei/fz ; set bucsi 360 lei/lemforder sau 230 lei/talosa sau brat+bucsa 530 lei/swag

 

-Flanse spate telescop; pret=..... , marca=....48 lei/buc/lemforder

 

-kit protectie telescope Spate; pret=..... , marca=.... 75 lei/sachs

 

-Telescoape spate; pret=..... , marca=....255 lei/buc/sachs sau 140 lei/buc/al (fara garantie)

 

-Harding=Flansa cardan inainte de diferential; pret=..... , marca=.... nu stiu ce e ala harding

 

Astept raspuns cu preturile si marca pieselor +transport(Arad).

Am intrebat la mai multi sa vad diferenta de pret si calitate.

Sunt ff multumit de Placutele fata ATE.

Se poate daca ai si pe MOOG niste preturi mersi

 

Multumesc

Voie buna.

in text,nu am moog

Link to comment
Share on other sites

salut dan, un pret pt 25112229443 251 lei, este nuca schimbator , apare la retrofit..

as vrea si de la chemical guys produsul WAC118 JETseal 109= e un produs foarte bun,126 lei si Concentrat spalare parbriz am daca vrei la 27 lei ambalaj 6 pastile original bmw cod 83120447957 o tableta= aprox 4 litri sau 16 lei concentrat 1:100 car technic 250ml

multumesc

salut,raspuns in text

le vreau, spalare parbriz car tehnic 1:100 vreau sa incerc. multam

Link to comment
Share on other sites

salut dan, un pret pt 25112229443 251 lei, este nuca schimbator , apare la retrofit..

as vrea si de la chemical guys produsul WAC118 JETseal 109= e un produs foarte bun,126 lei si Concentrat spalare parbriz am daca vrei la 27 lei ambalaj 6 pastile original bmw cod 83120447957 o tableta= aprox 4 litri sau 16 lei concentrat 1:100 car technic 250ml

multumesc

salut,raspuns in text

le vreau, spalare parbriz car tehnic 1:100 vreau sa incerc. multam

done

Link to comment
Share on other sites

nu stiu de unde esti ca sa iti zic cum poti intra in posesia lor,mie imi ajung piesele sambata

 

 

bucuresti! :twoup:

ok,le poti ridica de la un prieten de-al meu din bucuresti,ai pm

 

sal imi poti spune pret debitmetru pt un e34 520i 24v 1991?? Ms

1600 lei original+piesa veche la schimb sau 1400 lei/bosch+piesa veche la schimb

Link to comment
Share on other sites

Sal Dane

Pentru un e46 320d din 2000 as avea nevoie de urmatoarele:

Filtru aer 65 lei/mann

filtru motorina 45 lei mann

filtru ulei 25 lei mann

4 l ulei BMW 5w30 37 lei/litru

 

Preturi si daca le ai pe stoc

sunt in stoc

 

pot sa trec azi pe 17 dupa ele?

Link to comment
Share on other sites

Sal Dane

Pentru un e46 320d din 2000 as avea nevoie de urmatoarele:

Filtru aer 65 lei/mann

filtru motorina 45 lei mann

filtru ulei 25 lei mann

4 l ulei BMW 5w30 37 lei/litru

 

Preturi si daca le ai pe stoc

sunt in stoc

 

pot sa trec azi pe 17 dupa ele?

da

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,asta este bara ,mie imi trebuiesc proiectoarele(vezi ca rama de la proiector vine impreuna cu grila aia din stanga-dreapta proiectorului)si bagheta aia din plastic de sub proiectoare care vine de la proiectorul din dreapta pana la cel din stanga.Si 2 embleme BMW din carbon pt e46 sedan,2 pt e60.
Link to comment
Share on other sites

salut, Dan, un pret pentru set saboti frana de mana, nu ma intereseaza the best of the best, deci ce ai la preturi mai mici; piesa 5 de aici?

N-am mai schimbat niciodata, trebuie comandate si arcurile, etc?

105 lei/buc/ate sau 85 lei lpr; arcurile 49 lei /original daca e cazul (sunt ruginite)

 

Salut Dane,asta este bara ,mie imi trebuiesc proiectoarele(vezi ca rama de la proiector vine impreuna cu grila aia din stanga-dreapta proiectorului)si bagheta aia din plastic de sub proiectoare care vine de la proiectorul din dreapta pana la cel din stanga.Si 2 embleme BMW din carbon pt e46 sedan,2 pt e60.

te-am rugat seria sasiu si vezi ca daca e tunning nu-ti pot aduce asa ceva,ca seamana a ceva tunning acolo

Link to comment
Share on other sites

salut, Dan, un pret pentru set saboti frana de mana, nu ma intereseaza the best of the best, deci ce ai la preturi mai mici; piesa 5 de aici?

N-am mai schimbat niciodata, trebuie comandate si arcurile, etc?

105 lei/buc/ate sau 85 lei lpr; arcurile 49 lei /original daca e cazul (sunt ruginite)

 

Salut Dane,asta este bara ,mie imi trebuiesc proiectoarele(vezi ca rama de la proiector vine impreuna cu grila aia din stanga-dreapta proiectorului)si bagheta aia din plastic de sub proiectoare care vine de la proiectorul din dreapta pana la cel din stanga.Si 2 embleme BMW din carbon pt e46 sedan,2 pt e60.

te-am rugat seria sasiu si vezi ca daca e tunning nu-ti pot aduce asa ceva,ca seamana a ceva tunning acolo

Dane nu e tuning ,este bara originala pt e46 coupe din 2000,nu am seria pt ca bara asta o aveam eu din 2000,ramasa de la un cabrio,si vreau sa o pun pe un e46 sedan,si de aia imi trebuiesc proiectoarele.Ok?

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,asta este bara ,mie imi trebuiesc proiectoarele(vezi ca rama de la proiector vine impreuna cu grila aia din stanga-dreapta proiectorului)si bagheta aia din plastic de sub proiectoare care vine de la proiectorul din dreapta pana la cel din stanga.Si 2 embleme BMW din carbon pt e46 sedan,2 pt e60.

ok,codurile 63178371907 220 lei/buc/producator, 63178371908 idem, 51118225599 247 lei originala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.