Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut,

 

Am nevoie de urmatoarea piesa daca ma poti ajuta: este vorba de capacelele din plastic care protejeaza becul de iluminare numar. Part number 51138236269.

Am nevoie de 2 bucati. Astept un pret pentru ele. Stima.

15 lei/buc/original

Link to comment
Share on other sites

Bucsi bascula e 46 : cu sau fara suportul din aluminiu,

vin PW47342

 

Am uitat sa specific LEMFORDER LA BUCSI BASCULA

95 lei/buc bucsa fara suport aluminiu sau 360 lei/set cu suport aluminiu

 

E46 318i an 2000 luna a 4 a

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=95 la 1300 lei sau

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=95 la 4600 lei (include pe langa bari,proiectoare,alte plastice etc)

Link to comment
Share on other sites

hmmm deci concret asta la 1300 ron are doar bara fata , bara spate , praguri , si buza aia pt portbagaj ? fara proiectoare ? din ce scrie pe realoem nu prea pot sa-mi dau seama exact .... ideea e ca vreau sa il iau complet adica , bara fata + proiectoare complete , bara spate , praguri + tot ce e necesar prinderii pe masina .
Link to comment
Share on other sites

hmmm deci concret asta la 1300 ron are doar bara fata , bara spate , praguri , si buza aia pt portbagaj ? fara proiectoare ? din ce scrie pe realoem nu prea pot sa-mi dau seama exact .... ideea e ca vreau sa il iau complet adica , bara fata + proiectoare complete , bara spate , praguri + tot ce e necesar prinderii pe masina .

ca sa te ajut am atasat poze cu ce contine exact fiecare pachet inclusiv codurile le ai;

pachetul_scump.JPG

pachetul_ieftin.JPG

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Parca am citit in un post mai vechi ca ai putea aduce si kit-uri H&R. Imi poti spune te rog preturi pentru:

 

- H&R Touring Cup Kit si

- H&R Sport Cup Kit

 

Multam!

salut,ajuta-ma si da-mi codurile de la ele sau explica-mi ce inseamana cele 2 variante,eu in program am 5 variante in functie de cat vrei sa cobori masina; ca idee sunt intre 2400 si peste 5000 lei/kit

 

Am gasit cate 2 part number pentru fiecare dintre ele, insa nu am reusit sa imi dau seama de diferenta. Poate ma poti ajuta...

Asadar:

 

- H&R Touring Cup Kit: 31019T-3 si 31019T-1

- H&R Sport Cup Kit: 31019-3 si 31019-1

 

Un alt aspect pe care mi-a atras atentia este ca nu am gasit ca s-ar pune si pe 320d. Nu s-a considerat ca ar fi necesar sau chiar nu se poate pune?

 

Multam

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Parca am citit in un post mai vechi ca ai putea aduce si kit-uri H&R. Imi poti spune te rog preturi pentru:

 

- H&R Touring Cup Kit si

- H&R Sport Cup Kit

 

Multam!

salut,ajuta-ma si da-mi codurile de la ele sau explica-mi ce inseamana cele 2 variante,eu in program am 5 variante in functie de cat vrei sa cobori masina; ca idee sunt intre 2400 si peste 5000 lei/kit

 

Am gasit cate 2 part number pentru fiecare dintre ele, insa nu am reusit sa imi dau seama de diferenta. Poate ma poti ajuta...

Asadar:

 

- H&R Touring Cup Kit: 31019T-3 si 31019T-1

- H&R Sport Cup Kit: 31019-3 si 31019-1

 

Un alt aspect pe care mi-a atras atentia este ca nu am gasit ca s-ar pune si pe 320d. Nu s-a considerat ca ar fi necesar sau chiar nu se poate pune?

 

Multam

eu am gasit asa:31019-1 coborare axa fata 55mm, axa spate 35 mm pret 2700 lei; intradevar nu se da ca si masini pe care s-ar monta 320d; nu la toate masinile se pot obtine valorile maxime de coborare,daca ai suspensie sport din fabrica de exemplu nu va cobori cu valorile de mai sus; daca se poate monta sau nu nu stiu ; celelate coduri nu mi le ia programul

Link to comment
Share on other sites

salut.asi dori si eu daca se poate cateva preturi pentru un bmw 320d,136cp,1951cc.bascula stanga fata,telescop dreapta spate,senzor abs+asc stanga fata si electrovalva(sau convertorul de presiune)nu stiu exact cum se numeste care comanda turbina.multumesc
Link to comment
Share on other sites

salut.asi dori si eu daca se poate cateva preturi pentru un bmw 320d,136cp,1951cc.bascula stanga fata 530 lei/buc/lemforder sau 460 lei/buc/meyle sau 500 lei/buc/trw sau 350 lei/buc/fz,telescop dreapta spate ,senzor abs+asc stanga fata si electrovalva(sau convertorul de presiune)nu stiu exact cum se numeste care comanda turbina 295 lei/pierburg.multumesc

preturi in text,pt restul am nevoie de seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

Salut,

As vrea sa cumpar un hidroizolant Sonax http://www.sonax.store.ro/sonax.php?id=1015

Cat costa in total livrat in Bucuresti si in cat timp ar ajunge?

Merci

daca il ridici de la prietenul meu adi din bucuresti (marti ai putea sa-l ridici) te costa exact cat e pe site,61 lei; alte variante ar fi prin posta romana cost transport 8 lei sau prin curier cost transport 21 lei la adresa;

Link to comment
Share on other sites

Daca spui ca-l pot lua de la cineva din Bucuresti atunci e perfect. Oricum nu cred ca ajungea mai repede prin curier si poate se mai si ratacea...

Plata o fac la el sau pot sa-ti trimit banii pe un card? (eventual chiar maine)

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan as vrea sa schimb navigatia eu am bussines si as vrea una profesional cam cat ar ajunge toata jucaria

Sa iti zic ce mar interesa la ea sa citeasca dvd,dvx etc (si daca se poate doua iesiri si o intrare video nu stiu exact daca este posibil )

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine, pentru un BMW 320 D - 2002, pretul pentru urmatoarele:

 

Filtru ulei MANN

Filtru Aer MANN

Filtru Combustibil MANN

Filtru Polen MANN (carbon)

Placute frana fata (mai multe variante)

Senzor uzura placute frana fata

Ulei BMW original LL4 5w-30 (pret/l) - ma intereseaza 5 litri

Macara usa electrica, dreapta fata, fara motoras.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ma intereseaza vasul de expansiune pt un BMW 318i din 2002 FL (E46)

 

merci

180 lei/aic sau 260 lei/original pe vineri/sambata

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine, pentru un BMW 320 D - 2002, pretul pentru urmatoarele:

 

Filtru ulei MANN 38 lei

Filtru Aer MANN 65

Filtru Combustibil MANN 100

Filtru Polen MANN (carbon) 100

Placute frana fata (mai multe variante) 165 lei ate sau 100 lei qwp

Senzor uzura placute frana fata 40 lei

Ulei BMW original LL4 5w-30 (pret/l) - ma intereseaza 5 litri 37 lei/litru

Macara usa electrica, dreapta fata, fara motoras. 386 lei originala sau 300 lei/aic sau

 

Multumesc!

in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan as vrea sa schimb navigatia eu am bussines si as vrea una profesional cam cat ar ajunge toata jucaria

Sa iti zic ce mar interesa la ea sa citeasca dvd,dvx etc (si daca se poate doua iesiri si o intrare video nu stiu exact daca este posibil )

imi trebuie o serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.