Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut, piese pt alte marci in afara de BMW comercializezi?

 

Multumesc!

mai putin,dar spune te rog ce cauti

 

Vreau si eu sistemul de deschidere al capotei de la motor, ma refer la tot ce se afla prins pe capota. Imi ramane carligul iesit in afara printre grila. Merci

Scuze, este vorba de un e46, 320d, 2002, touring

piesa 14 51238213029 68 lei,vezi link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=41&fg=35

Link to comment
Share on other sites

Salut, m-ar interesa si pe mine pretul pt un set de bandouri laterale pt un VW Golf 3 GTI 2.0 16v 150cp, din acelea cu siglele GTI pe usile din spate si niste ornamente din plastic pt praguri, in partea din exterior.

 

Multumesc anticipat,

Madalin

Link to comment
Share on other sites

Salut, m-ar interesa si pe mine pretul pt un set de bandouri laterale pt un VW Golf 3 GTI 2.0 16v 150cp, din acelea cu siglele GTI pe usile din spate si niste ornamente din plastic pt praguri, in partea din exterior.

 

Multumesc anticipat,

Madalin

nu te pot ajuta,cel mai bine incearca la reprezentanta vw

 

Uite si codul pentru garnitura aceea: 11421709800

5 lei/goetze sau 7 lei originala

 

Salut,care este pretul la piesa 51137020031 si cate bucati vin intr-un set? Numai bine!

3 lei/bucata,vin la bucata

Link to comment
Share on other sites

salut

te rog pret pt deflector aer e 60 530 diesel cod piesa 51717050537 376 lei/original

racitor cutie de viteze automata seria de sasiu ultimele 7.... b651443 ,imi pare rau dar nu stiu care e piesa asta,un cod ar ajuta

te rog raspuns cat mai repede

ms

raspuns in text

 

sonda lambda pret oem si aftermarket.

 

Cod OEM = 11781427884

 

 

E 39 523IA din 97.

690 lei/oe sau 500 lei/ngk sau 410 lei bosch

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

rulment fata dreapta roata pentru vin: FM31092. Pret te rog si timp de livrare( daca ai mai multi producatori spune-i pe toti te rog)

 

 

Sebastian

350 lei/fag sau 250 lei/optimal (nerecomandabil),pe maine daca vrei la bucuresti

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut ma intereseaza si pe mine 4 l ulei 10w40 26 lei/litru/oe bmw, filtru ulei ,trebuie sa stiu daca are capacul de aluminiu sau plastic si aer 37 lei/mann pt bmw e36 316i an 94, motor m43b16. si pret pt sonda lambda 410 lei/ngk daca vrei ceva bun (neuniversala) si amortizoare spate 130 lei/buc/magnum sau starmann sau vector fata 360 lei/buc/kayaba sau 330 lei/buc/boge sau 320 lei/buc/bilstein sau 280 lei/buc/vector+ flanse amortizoare fata 110 lei/buc/sachs si spate 35 lei/buc/starmann . multumesc

preturi in text,cu placere

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Pentru un 520 D E60 din 2006 (163 CP) am nevoie de:

filtru ulei (Mann daca se poate)

filtru aer (Mann daca se poate)

ulei - BMW 5W-30 Longlife-04. Este ok uleiul asta?, sau imi recomanzi altceva.

Daca la revizia trecuta (acum 15.000 km) am schimbat si filtru de polen si filtru de motorina, trebuie sa le schimb si acum? Daca da, da-mi te rog si niste preturi.

 

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Pentru un 520 D E60 din 2006 (163 CP) am nevoie de:

filtru ulei (Mann daca se poate) 40 lei

filtru aer (Mann daca se poate) 70 lei/mann

ulei - BMW 5W-30 Longlife-04. Este ok uleiul asta?, sau imi recomanzi altceva. e ok,am la 37 lei/litru sau pe luni aduc din germania daca astepti 0w40 original bmw ll04 la 41 lei/litru,e mai bun daca vrei sa treci iarna cu schimbul asta de ulei;

Daca la revizia trecuta (acum 15.000 km) am schimbat si filtru de polen si filtru de motorina, trebuie sa le schimb si acum? Daca da, da-mi te rog si niste preturi.

filtrul de polen cred ca e cazul,il poti inspecta si vizual ar fi la 210 lei/set/mann cu carbon,cel de motorina nu e cazul

 

Mersi.

cu placere,preturi si detalii in text

Link to comment
Share on other sites

Pentru e46, 320d ,2001, nfl as avea nevoie de urmatoarele consumabile:

-filtru aer

-filtru ulei

-filtru motorina

(toate MANN)

- ulei 5w30 Bmw LL04.

Spuneti te rog pretul total cu tot cu transport. Iti pot transfera banii direct pe cont asa cum am am mai procedat.

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Pentru e46, 320d ,2001, nfl as avea nevoie de urmatoarele consumabile:

-filtru aer

-filtru ulei

-filtru motorina

(toate MANN)

- ulei 5w30 Bmw LL04.

Spuneti te rog pretul total cu tot cu transport. Iti pot transfera banii direct pe cont asa cum am am mai procedat.

 

Mersi

cati litri de ulei vrei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.