Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Pentru e46 nfl an fabricatie 2000,136cai.

M-ar interesa si pe mn ambele tampoane de la motor,si cele de la cutie de viteze(manuala).

tampon motor stanga 180 lei/corteco sau 210 lei/lemforder (e tot corteco inauntru ambalajului) sau 215 lei/original sau 130 lei/vaico;

tampon motor dreapta 215 lei/original sau 185 lei/corteco sau 130 lei/vaico sau swag 180 lei/buc sau lemforder 205 lei/buc;

tampon cutie 30 lei/buc/lemforder

Link to comment
Share on other sites

Eu stiam cam de 4500-5000 (cu tot cu TVA). Hai sa vedem ce zice si dl. Grozadan, nu vrei?

 

Multumesc!

 

Ideea discuÞiei era faptul cã nu meritã luat un motor nou pentru o maºinã care valoareazã În acest moment un pic mai mult decât motorul.

Link to comment
Share on other sites

Eu stiam cam de 4500-5000 (cu tot cu TVA). Hai sa vedem ce zice si dl. Grozadan, nu vrei?

 

Multumesc!

 

Ideea discuÞiei era faptul cã nu meritã luat un motor nou pentru o maºinã care valoareazã În acest moment un pic mai mult decât motorul.

 

Salut!

 

Multumesc pt. pret.

 

Cat priveste daca "se merita" sa iau un motor nou sau nu pentru masina MEA, lasa-ma pe mine sa hotarasc acest lucru, nu vrei? Cred ca e cel mai corect asa, fiecare face ce vrea cu proprietatea SA. Nu vreau sa mai polemizam pe aceasta tema, nu are rost. Multumesc oricum pentru sfaturi, ati fost foarte amabili toti.

 

Sa auzim de bine.

Link to comment
Share on other sites

EÂşti un pic cam agresiv.

Pe un forum nu poĂži auzi ecoul propriilor pĂŁreri, uneori ĂŽÂşi mai spun Âşi alĂžii opinia.

 

N-ai decât sã hotãrãºti tu asta, eu doar Þi-am spus cã este lipsit de raÞiune.

Decizia tu o iei oricum, iar pĂŁrerea o spun chiar dacĂŁ vrei tu sau nu.

Link to comment
Share on other sites

buna ziua , o aripa fata dreapta pt un bmw 540 I din 1996 aveti?

1000 lei/oe sau 220 lei/producator

 

salut poti face un pret ptr pompa de apa la un peugeot 107, 2007, 4 usi, motor 1.0 benzina mersi mult ....e urgenta maxima

350 lei/sil sau 420 lei/oe in 4 zile ambele

Link to comment
Share on other sites

cumparat de la Grozadan ulei si filtre pentru un 525D.

foarte prompt si de treaba omul, recomand

 

 

oarecum offtopic: mi se pare mie, sau astia de la attlasib sunt cam tampiti? am fost sa ridic coletul, mi-au zis ca nu e platit transportul la el, dupaia au vazut ca e platit, dupaia nu stiau cum sa iti intoarca banii pt ca tu ai trimis "cu contract" si mi-au dat mie un plic pe care sa il completez eu cu datele tale. Poate asa se procedeaza la ei, dar sunt aproape sigur ca nu au verificat ce am scris pe plic, puteam sa scriu orice si banii sa nu mai ajunga la tine si eu plecam cu coletul.

Edited by flo_sb
Link to comment
Share on other sites

Salut , ai far dreapta fara semnal si ornamentul de plastic dreapta care vine de sub bara la aparatoarea de la roata pe partea dreapta (e acel plastic pe care vine prins senzorul de temperatura) si de ornamentul dreapta de sub far ala mic si sistemul de prindere al farului (ala de pe caroserie) ptr un e46 din 2001 Edited by 09uby
Link to comment
Share on other sites

salut ..am si eu nevoie de un prag exterior dreapta E 46 FL.ma intereseaza ambele variante pe cod de producator si original..si sh daca ai

mersi.

doar nou original am la 412 lei

 

Salut , ai far dreapta fara semnal si ornamentul de plastic dreapta care vine de sub bara la aparatoarea de la roata pe partea dreapta (e acel plastic pe care vine prins senzorul de temperatura) si de ornamentul dreapta de sub far ala mic si sistemul de prindere al farului (ala de pe caroserie) ptr un e46 din 2001

facelift sau non-facelift?

Link to comment
Share on other sites

salut... ce preturi mai ai pt ulei 5w30 37 lei/litru/5w30 ,42 lei/litru/ow40,30 lei/litru/5w40 toate oe bmw si filtre pt pm84132 ,90 lei/filtru aer conditionat /purflux carbon ,filtru ulei mann 36,filtru aer mann 65,filtru motorina mann 105 lei

in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.