Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dane. O intrebare mica. Filtrul Gartner ( epurator ) cat costa, si ce cod are? Am 50.000 km cu el, ar fi cazul sa-l schimb nu? Si pret evident te rog.

Multumesc :-)

 

p.s: sper ca m-am exprimat corect, si te-am facut sa-l localizezi, eu asa stiu ca se cheama.

Link to comment
Share on other sites

salut. E60 NC51

51117033705 - Support, side panel front left

imi mai trebuie cablul pentru capota. este un splitter din care ies 2 cabluri. unul lung si unul scurt. imi trebuie cel lung.

apare aici in poza http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=41&fg=35

http://img246.imageshack.us/img246/6290/cablupulii.png

edit: inca ceva: cercul de la bmw de pe capota, cat costa ?

Edited by flo_sb
Link to comment
Share on other sites

excelent. am vazut ca ai si chemicalguys.ro (edit3: si alte www. care se ocupa cu asta)

vreau sa te intreb:

*pentru stralucire exterioara, ceva bun, ce imi recomanzi ? (gri metalizat)

*pentru intretinere piele - curatare, ce imi recomanzi ? (gri)

*parbrizul, daca imi bate soarele in el, vad punctulete foarte mici in el, o tona de punctulete, nu stiu cum sa descriu. am inteles ca ar fi ceva pentru asa ceva ?

edit: pentru curatare interioara, tot bordul, plastic/ce-o fi, ce imi recomanzi ?

edit2: ceva de dezghetat parbrizul, rapid+eficient

Edited by flo_sb
Link to comment
Share on other sites

excelent. am vazut ca ai si chemicalguys.ro (edit3: si alte www. care se ocupa cu asta)

vreau sa te intreb:

*pentru stralucire exterioara, ceva bun, ce imi recomanzi ? (gri metalizat),inteleg ca pentru vopsea :

o ceara da o stralucire foarte buna,dar un sealant da o protectie mai buna chiar daca stralucirea nu e la acelasi nivel,deci ceara

WAC301 Ceara sub forma de pasta 99 lei ,sealant http://www.chemicalguys.ro/30-m-seal-micro...ntistatic-.html

*pentru intretinere piele - curatare, ce imi recomanzi ? (gri) ca balsam SPI101 Balsam pentru piele 55 lei,pentru curatare nu mai am de la chemical guys,am vandut tot,ce pot sa-ti mai recomand e spuma la ambalaj tip spray oe bmw pret 53 lei

*parbrizul, daca imi bate soarele in el, vad punctulete foarte mici in el, o tona de punctulete, nu stiu cum sa descriu. am inteles ca ar fi ceva pentru asa ceva ?

da,cel mai bine o piatra; exista polis parbriz dar se da cu masina de profesionist adevarat,altfel iese prost,deci...

edit: pentru curatare interioara, tot bordul, plastic/ce-o fi, ce imi recomanzi ? TVD102 Solutie de intretinere 44 lei,de la chemical guys

edit2: ceva de dezghetat parbrizul, rapid+eficient de la sonax sunt foarte bune Sonax 331241 - Spray pentru dezghetarea geamurilor 18 lei/500 ml

raspuns in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.