Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

un pret pt radiator de e39 (gp21540). ms

430 lei/thermotec sau 500 lei/nissens

pe behr ai? si un termostat m-ar mai interesa.

ar fi simpatic daca sti ca vrei un producator anume sa imi spui de la inceput ca sa nu caut de 2 ori; nu am

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

un pret pt radiator de e39 (gp21540). ms

430 lei/thermotec sau 500 lei/nissens

pe behr ai? si un termostat m-ar mai interesa.

ar fi simpatic daca sti ca vrei un producator anume sa imi spui de la inceput ca sa nu caut de 2 ori; nu am

ok. de acum asa am sa fac. nu prea cunosc eu toti producatorii sau care sunt mai buni. behr am vazut ca scrie pe radiatorul meu. in general am vazut ca dai producatori care fac oe si credeam ca ai radiator la fel.

 

pentru termostat ai apucat sa te uiti? termostat habar n-am ce producatori fac, nici pe oem nu stiu de la firma sunt. asa ca poti sa-mi dai ce crezi tu ca este mai bun si nu te mai intreb de alti producatori :twoup: ms inca o data

Link to comment
Share on other sites

salut

 

un vascocuplaj pentru E 39 525d GY05817 ?

cod 11522249216

 

multumesc

150 lei/thermotec

 

un pret pt radiator de e39 (gp21540). ms

430 lei/thermotec sau 500 lei/nissens

pe behr ai? si un termostat m-ar mai interesa.

ar fi simpatic daca sti ca vrei un producator anume sa imi spui de la inceput ca sa nu caut de 2 ori; nu am

ok. de acum asa am sa fac. nu prea cunosc eu toti producatorii sau care sunt mai buni. behr am vazut ca scrie pe radiatorul meu. in general am vazut ca dai producatori care fac oe si credeam ca ai radiator la fel.

 

pentru termostat ai apucat sa te uiti? termostat habar n-am ce producatori fac, nici pe oem nu stiu de la firma sunt. asa ca poti sa-mi dai ce crezi tu ca este mai bun si nu te mai intreb de alti producatori :twoup: ms inca o data

740 lei/behr cu termostat 165 lei behr

Link to comment
Share on other sites

zi-mi te rog valoarea coletului ce vine maine :twoup:

 

11437794698 este garnitura de la suportul de joja. daca o ai o poti trimite pana la sibiu ?

costa 4 lei,pot sa ti-o trimit dar costa mai mult transportul decat garnitura

pot sa te ajut eu sa mi-o trimita mie Dan daca vrei, imi trimite martia care vine mie un colet, nu trebuie sa platesti transport, dar vi sa o ridici de la mine de acasa (strand).

Link to comment
Share on other sites

Radiator racire apa + suport ventilator = 300 EURO.

nu mi-l dau separat, magari. si oricum, sh, la pretul asta, da-o dracului. in concluzie comanda-l te rog.

 

http://img408.imageshack.us/img408/6986/imag0131wj.th.jpg

 

asa ceva ai ? vine intre janta si placuta de frana, ceva de genu. ( o chestie de plastic )

Edited by flo_sb
Link to comment
Share on other sites

salut,

ma intereseaza si pe mine un pret la o aripa dreapta o contraaripa dreapta 175 lei/oe sau 70 lei/buc/producator un far un semnal tot pe dreapta, trager-ul 150 lei/buc/producator, bara fata completa 220 lei/producator,ornamentele (bandourile) sunt separat 40 lei/stg+40 lei/dreapta/producator,grila de jos cod 51117030595 100 lei/producator,grilele de langa proiectoare 60 lei/buc/oe (stg+dreapta) , intaritura bara 220 lei/producator sau 640 lei/buc/oe. si aparatorile de noroi 75 lei/bucata/producator sau 130 lei/buc/oe.

 

P.S. JL37011 320d touring facelift.

 

 

Stima...

 

Inca ceva te rog un pret pentru capota ca am uitat sa specific ca imi trebuie si capota.

Link to comment
Share on other sites

Radiator racire apa + suport ventilator = 300 EURO.

nu mi-l dau separat, magari. si oricum, sh, la pretul asta, da-o dracului. in concluzie comanda-l te rog.

 

http://img408.imageshack.us/img408/6986/imag0131wj.th.jpg

 

asa ceva ai ? vine intre janta si placuta de frana, ceva de genu. ( o chestie de plastic )

comandat,aia e un distantier dar ai jantele oe pe masina?

total pe maine 35+85+6*18+44+11+22+92+1170+transport =1567+transport=1600

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

e nou,ai garantie 18 luni,daca vrei poti sa-mi dai mai mult pe el :twoup:

 

salut,

ma intereseaza si pe mine un pret la o aripa dreapta o contraaripa dreapta 175 lei/oe sau 70 lei/buc/producator un far un semnal tot pe dreapta, trager-ul 150 lei/buc/producator, bara fata completa 220 lei/producator,ornamentele (bandourile) sunt separat 40 lei/stg+40 lei/dreapta/producator,grila de jos cod 51117030595 100 lei/producator,grilele de langa proiectoare 60 lei/buc/oe (stg+dreapta) , intaritura bara 220 lei/producator sau 640 lei/buc/oe. si aparatorile de noroi 75 lei/bucata/producator sau 130 lei/buc/oe.

 

P.S. JL37011 320d touring facelift.

 

 

Stima...

 

Inca ceva te rog un pret pentru capota ca am uitat sa specific ca imi trebuie si capota.

1600 lei/oe sau 490 lei/producator

Link to comment
Share on other sites

Deci,aparatori de noroi bara fata M,protectii la proiectoare bara fata M pt E39,daca se pot comanda un pret si un timp de livrate?multuesc

protectiile bara proiector adica rama proiector 57 lei/buc/oe,pe marti ti-ar ajunge;

aparatoare noroi cred ca te referi la piesa 14 din link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=75 pret

367 lei+ 376 lei (stg+dreapta)

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Spune-mi te rog daca sunt pe stoc si un pret pentru bujii NGK, cod 12129071003.

Masina este E46 320I serie KK53736.

 

Multumesc

sunt pe stoc,restul pieselor te astepteata in bucuresti,35 lei/buc/ngk

 

 

Salut,

 

Spune-mi te rog si un pret pentru antigel BMW, stii cumva si cat lichid intra daca vreau sa fac schimbul?

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Spune-mi te rog daca sunt pe stoc si un pret pentru bujii NGK, cod 12129071003.

Masina este E46 320I serie KK53736.

 

Multumesc

sunt pe stoc,restul pieselor te astepteata in bucuresti,35 lei/buc/ngk

 

 

Salut,

 

Spune-mi te rog si un pret pentru antigel BMW, stii cumva si cat lichid intra daca vreau sa fac schimbul?

 

Multumesc.

37 lei/la bidon de 1.5 litri,ai nevoie de 3 bidoane

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

salut

spune-mi te rog un pret

51 71 8 402 831

Link to comment
Share on other sites

Cover, windshield 51718208483 175 lei

1,5 litri lichid frana Ate Dot4 27 lei sau oe bmw 47 lei/litru

preturi

in text

 

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

salut

spune-mi te rog un pret

51 71 8 402 831

1550 lei/oe

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

 

Vreau un pret pt urmatoarele piese Bmw 316i ,93, M40 ,seria AJ41407 :

-elice 11521723363 55 lei/topran

-sonda lambda 480 lei/ngk sau 405 lei/bosch sau universale ieftine si proaste

-curea distributie 60 lei/lemforder

-bujii 14 lei/buc/ngk

-ulei 27 lei/bmw 5w40 sau 25 lei/10w40 bmw+filtru ulei 21 lei mann

-bascula stanga completa 350 lei/buc/lemforder sau 270 lei/sidem sau qwp

-debitmetru 1600 lei/oe

salut,preturi in text

 

 

Vreau sa comand urm mentionate:

 

--elice 11521723363 55 lei/topran

-curea distributie 60 lei/lemforder

-bujii 14 lei/buc/ngk

-ulei 25 lei/10w40 bmw+filtru ulei 21 lei mann(ce tip de ulei Castrol sau Mobil?)

-bascula stanga completa 350 lei/buc/lemforder sau 270 lei/sidem sau qwp( asta de la sidem e buna de ceva?)

 

Astept un raspuns urgent!

 

Stima!

Link to comment
Share on other sites

Radiator racire apa + suport ventilator = 300 EURO.

nu mi-l dau separat, magari. si oricum, sh, la pretul asta, da-o dracului. in concluzie comanda-l te rog.

 

http://img408.imageshack.us/img408/6986/imag0131wj.th.jpg

 

asa ceva ai ? vine intre janta si placuta de frana, ceva de genu. ( o chestie de plastic )

comandat,aia e un distantier dar ai jantele oe pe masina?

da, astea sunt jantele.

http://img189.imageshack.us/img189/6065/c130866575.th.jpg

acum ceva timp cand mi-am schimbat placutele de frana fata pt ca imi bateau, tipu de la service mi-a zis ca o cauza a bataii poate fi si lipsa la inelu/cercu asta. e foarte subtire chestia aia, si o aveam doar pe roata stanga din fata.

total pe maine 35+85+6*18+44+11+22+92+1170+transport =1567+transport=1600

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Spune-mi te rog daca sunt pe stoc si un pret pentru bujii NGK, cod 12129071003.

Masina este E46 320I serie KK53736.

 

Multumesc

sunt pe stoc,restul pieselor te astepteata in bucuresti,35 lei/buc/ngk

 

 

Salut,

 

Spune-mi te rog si un pret pentru antigel BMW, stii cumva si cat lichid intra daca vreau sa fac schimbul?

 

Multumesc.

37 lei/la bidon de 1.5 litri,ai nevoie de 3 bidoane

 

Salut,

 

Trimite-mi te rog daca poti si 6 bujii ngk si 3 bidoane de antigel si o sa le ridic impreuna cu restul pieselor vinerea viitoare (12 nov) cand ajung in tara.

 

Multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Ceau Dan,

 

Da-mi te rog si preturile la:

-ulei Bmw LL04- 5W30 - litri

-filtru ulei

-filtru motorina

-filtru de aer

-filtru de polen

-filtru epurator (daca se poate pret separat doar pt pasla de la filtru epurator)

-33521136283

-33531136395

 

Ce origine sunt basculele marca FZ pe care mi le-ai dat ca pret 360/buc? Sunt fialbile? Te intreb pentru ca nu am auzit de aceasta marca pana acum si ezit in al comanda sau nu.

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.