Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

rog un pret la un senzor cititor turatie din fata de la fulie,pt un e34 m20b20,VIN BB31171.

cod din realoem este 12141720852

vreau doar bosch sau hella,dar si facet,care tr sa fie mai ieftin decat cele 2,multumesc

140 lei facet cel mai ieftin dintre cele 3!

 

am hotarat sa iau bosch,parca e mai sfant...te rog un pret pe bosch!ms

nu exista pe bosch,iti caut hella ?

da,vezi hella,banuiesc ca e cea mai de incredere marca aftermarket care face senzorul nu?

pana una alta am montat azi un senzor sh,de pe un motor care functiona ok,ca sa ma asigur ca e 100% de vina senzorul

310 lei hella

Link to comment
Share on other sites

WBAEU51070CJ01201

 

Mar interesa 2 amortizoare fata,2 spate, dar ceva bun nu sa le schimb dupa 2ani jumate. amortizoare normale nu sport.

Pe fata mar interesa si flansele de la amortizoare.

Discuri fata-spate - ATE cu caneluri sau zgarieturi.

Placute fata-spate - ATE

Bielete antirului stanga-dreapta

Bucse cap bascula stanga-dreapta

 

un pret pt fiecare in parte.

Link to comment
Share on other sites

WBAEU51070CJ01201

 

Mar interesa 2 amortizoare fata 310 lei/buc/sachs ,2 spate 250 lei/buc/sachs, dar ceva bun nu sa le schimb dupa 2ani jumate. amortizoare normale nu sport.

Pe fata mar interesa si flansele de la amortizoare 95 lei/buc/sachs fata si 32 lei/buc/corteco pe spate .

Discuri fata 210 lei/buc/powerdisc striat-spate 180 lei/buc - ATE cu caneluri sau zgarieturi.,atentie nu ofer garantie la discuril;e fata decat la cele oe pret daca vrei asa ceva 250 lei/bucata

Placute fata-spate - ATE 280 lei set

Bielete antirului stanga-dreapta 105 lei/buc/lemforder

Bucse cap bascula stanga-dreapta 350 lei set lemforder

 

un pret pt fiecare in parte.

preturi in text,ti-am ofertat doar premium,poti ridica din bucuresti daca vrei

Link to comment
Share on other sites

da-mi pret de noi te rog.

vreau sa incerc sa o rezolv pana sambata, mi-e frica de iarna si daca iau noi am inteles ca trebuie rodate.

125 euro/buc/Dunlop da dureaza sa le aduc din germania o saptamana de la bmw sau a zis amicul meu ca a luat 4 bucati de iarna-nu stiu inca sa-ti zic ce firma,una dintre cele care ai cerut si ce dot,le vinde cu 100 lei/bucata ajunge in cluj sambata

p.s. vezi ca am jante de aliaj autec la 290 euro set ,noi pt E60

hmm, pret bun, poti afla mai exact cele Dunlop de la BMW ce model sunt? sunt DOT2010 nu ?

dunlop wr sp winter sport 3D 95H,da sau pirreli wr w210 sottozero 95h 140 eur/buc

salut domnu Dan.

la Dot2010 mi-ai raspuns cu da, din ce am dedus eu.

In caz ca e asa, te rog frumos, comanda ferma, sa ajunga pe 14dec la mine

dunlop wr sp winter sport 3D 95H 125Eur , 4 buc., factura pe val. 744546493 daca trebuie sa vbim la tel :twoup:

si nu ma uita de webasto.

niste stergatoare de e60 cat ar fi apropo ?

spray sonax de dezghetat parbrizul mai ai ?

Link to comment
Share on other sites

da-mi pret de noi te rog.

vreau sa incerc sa o rezolv pana sambata, mi-e frica de iarna si daca iau noi am inteles ca trebuie rodate.

125 euro/buc/Dunlop da dureaza sa le aduc din germania o saptamana de la bmw sau a zis amicul meu ca a luat 4 bucati de iarna-nu stiu inca sa-ti zic ce firma,una dintre cele care ai cerut si ce dot,le vinde cu 100 lei/bucata ajunge in cluj sambata

p.s. vezi ca am jante de aliaj autec la 290 euro set ,noi pt E60

hmm, pret bun, poti afla mai exact cele Dunlop de la BMW ce model sunt? sunt DOT2010 nu ?

dunlop wr sp winter sport 3D 95H,da sau pirreli wr w210 sottozero 95h 140 eur/buc

salut domnu Dan.

la Dot2010 mi-ai raspuns cu da, din ce am dedus eu.

In caz ca e asa, te rog frumos, comanda ferma, sa ajunga pe 14dec la mine

dunlop wr sp winter sport 3D 95H 125Eur , 4 buc., factura pe val. 744546493 daca trebuie sa vbim la tel :twoup:

si nu ma uita de webasto.

niste stergatoare de e60 cat ar fi apropo ?

spray sonax de dezghetat parbrizul mai ai ?

190 lei stergatoarele/oe in stoc sau 140 lei valeo;da cu sonaxul s-a ieftinit la 21 lei/buc iar partea proasta e ca s-au scumpit anvelopele la bmw :)

eu am intrebat de pret in 5 octombrie,intre timp s-au facut la 150 eur/buc,nu stiu daca iti mai renteaza..

 

Dane un pret la termostat pentru E39 520D `00?

135 lei/behr

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Pentru e46 touring 320d automat 09/2003 ultimele 7 caractere din VIN:PN44141

Pentru cutia automata GM A5S390R:

-Pressure regulator, main pressure 24321423988 301 lei original

-Set oil filter(am inteles ca include tot) 24117557071 290 lei febi sau 320 lei original

 

Multumesc anticipat.

salut,preturi in text

 

e46 320ci vin: jx71962

 

oglinda dreapta rabatabila electric 260 euro

stergatoare 130 lei bosch aerotwin sau 120 lei bosch normale

mersi

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

gasesc la tine kit ul retrofit care contine cablurile pentru incalzirea in scaune la e39 ? Am cumparat scaune de pe alt e39 si acestea au si incalzire ( ale mele nu aveau ) ... in concluzie - vreau sa le leg si nu am cu ce . Ma poti ajuta ? Edited by Doc-ul
Link to comment
Share on other sites

gasesc la tine kit ul retrofit care contine cablurile pentru incalzirea in scaune la e39 ? Am cumparat scaune de pe alt e39 si acestea au si incalzire ( ale mele nu aveau ) ... in concluzie - vreau sa le leg si nu am cu ce . Ma poti ajuta ?

61120006569 pret 74 lei asta cred ca e codul de cablu,face parte din kit 52110002132

Link to comment
Share on other sites

salut,

pentru un e36 318I motor m43, an 1997, VIN WBACA91000KA28673

1. ulei BMW 5w40 4 litri

2. filtru ulei

3. filtru benzina

4. filtru aer

5. ulei cutie viteze (nu am gasit pe cutie tipul de ulei)

6. ulei diferential

7. bieleta directie 1buc

8. pivot exterior (cel de langa roata) 2 buc

9. bucse bara stabilizatoare fata

10. bucse bara stabilizatoare spate

11. protectie telescop spate 2 buc

12. amortizor capota 1 buc

13. garnitura termostat 11531437149

14. garnitura regulator relanti 13711247894

15. colier prindere toba (cred ca asta e denumirea) 18301728461

16. set role transmisie + curea transmisie (fara rola si curea clima)

17. antigel 2 litri (sau un bidon de 1,5 litri)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (Luck1 @ 4/Dec/2010, 23:39)

Am nevoie de antigel pt. un E60 520D din 2007. Nu stiu exact, cati litri incap in sistemul de racire.(ma refer la antigel pur ---proportia cu apa distilata stiu ca este de 1 la 1)

As prefera original BMW.

 

Mai am nevoie de un pret la uleiul 5w-30 original BMW.

 

Multumesc anticipat.

 

Lucian--0727.85.85.85.

imi trebuie o serie sasiu ca sa iti zic exact ce cantitate de antigel e nevoie,pret antigel original 37 lei/bidon de 1.5 litri

 

 

WBANX11090CX81294

 

Multumesc anticipat

(eu sunt din Bucuresti --- cum pot ajunge produsele la mine ??)

Edited by Luck1
Link to comment
Share on other sites

QUOTE (Luck1 @ 4/Dec/2010, 23:39)

Am nevoie de antigel pt. un E60 520D din 2007. Nu stiu exact, cati litri incap in sistemul de racire.(ma refer la antigel pur ---proportia cu apa distilata stiu ca este de 1 la 1)

As prefera original BMW.

 

Mai am nevoie de un pret la uleiul 5w-30 original BMW.

 

Multumesc anticipat.

 

Lucian--0727.85.85.85.

imi trebuie o serie sasiu ca sa iti zic exact ce cantitate de antigel e nevoie,pret antigel original 37 lei/bidon de 1.5 litri

 

 

WBANX11090CX81294

 

Multumesc anticipat

(eu sunt din Bucuresti --- cum pot ajunge produsele la mine ??)

8 litri in sistem cu apa ,iti trebuie 3 bidoane de 1.5 litri,poti ridica din bucuresti din sect 6

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.