Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut, ai cumva bandoul pt usa stanga fata si aripa stanga fata pt E46 din 2002, modelul cu facelift?

Daca da, ma ajuti cu un pret?

Daca nu, unde sa mai incerc?

 

Multumesc

bandoul 147 lei oe,aripa 847 lei oe sau producator 155 lei

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

1011 lei oe sau 710 lei corteco,530 lei breda

 

 

1472 lei oe,800 lei trw,650 lei delco remy ultimele 2 cu piesa veche la schimb

salut stiu ca sunt doua modele de pompa care s-au pus pe masina una care are partea din spate mai mixa si rotunda iar una cu partea din spate mai mare diferenta dintre ele fiind pozitia gaurii in care se insurubeaza conducta.care dintre cele doua modele o ai la 650 lei.iti multumesc

ti-am atasat o imagine cu modelul care imi trebuie

post-13218-0-31389800-1301674219_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,

 

Mi-au furat ornamentul cu senzorii PDC din bara din spate.

Te rog, da-mi si mie pretul pentru ornamentul ala cu senzori cu tot si pretul la ornament fara senzori, plus ceva cleme de prindere.

Asta e romanica.

 

jj35799

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,

 

Mi-au furat ornamentul cu senzorii PDC din bara din spate.

Te rog, da-mi si mie pretul pentru ornamentul ala cu senzori cu tot si pretul la ornament fara senzori, plus ceva cleme de prindere.

Asta e romanica.

 

jj35799

 

Multumesc

ornamentul 117 lei/oe,senzorii 305 lei/buc/oe

 

salut,

 

vreau si eu niste preturi pentru:

 

- garnitura suport filtru ulei (piesa nr. 6 din link);

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DR11&mospid=47552&btnr=11_1542&hg=11&fg=30

18 lei/oe

 

- filtru benzina; 85 lei/mann sau 50 lei jc

 

BMV E39, 520I, 150 CP, an fabricatie 1999.

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Spune-mi si mie niste preturi pentru :

 

- placute frana fata

- placute frana spate

- garnituri etrier fata

- garnituri etrier spate

- arc fixare placute fata

- arc fixare placute spate

- bucsi ghidaj etrier fata

- bucsi ghidaj etrier spate

- set saboti frana de mana

- set accesorii sau daca e vreun kit pentru frana de mana ( arculete , ghidaje ce mai trebuie pe acolo )

 

Vreau doar calitate , zi-mi doar pentru ATE , BOSCH si eventual TRW ?? Pe astea din urma nu le-am incercat inca.

Multam.

Masina : E46 318i an 1999 motor 87kw.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ma intereseaza pt e39,2003,530d, GX68840, amortizoare fata 325 lei/buc/monroe sau ,bieleta directie si capat de bara impreuna 120 lei/talosa sau 190 lei/lemforder.

Bmw-ul e m-pachet.

Multumesc.

salut,preturi in text

 

salut, un pret pentru Bulb socket 63128380207 (2 buc) chiar si folosite. multumesc

40 lei/buc/oe,nu am folosite

Link to comment
Share on other sites

salut

 

pt un e46 din 98, 318i 118 cp, valva relanti si switch pedala ambreiaj ai?

daca da, cat costa separat?

am orice,dar nu stiu care sunt piesele la care te referi ; am nevoie de detalii ,cel mai bine codul de piesa

 

Spune-mi si mie niste preturi pentru :

 

- placute frana fata ate 155,trw 120

- placute frana spate 110 ate,105 trw

- garnituri etrier fata 25 ate

- garnituri etrier spate 30 ate

- arc fixare placute fata 25 lei/buc/oe

- arc fixare placute spate 9 lei/buc/ate

- bucsi ghidaj etrier fata 24 lei ate/set roata

- bucsi ghidaj etrier spate 24 lei ate/set roata

- set saboti frana de mana ate 120

- set accesorii sau daca e vreun kit pentru frana de mana ( arculete , ghidaje ce mai trebuie pe acolo )

68 lei ate

 

Vreau doar calitate , zi-mi doar pentru ATE , BOSCH si eventual TRW ?? Pe astea din urma nu le-am incercat inca.

Multam.

Masina : E46 318i an 1999 motor 87kw.

in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am un bmw 316i,m40,an 93,seria AJ41407.Ma intereseaza un pret pt buson/capac benzina 32 lei/febi,oglinda interioara retrovizoare originala 500 lei-cred ca gasesti in dezmembrari cu 50 lei-daca vrei am si eu una dar e de e39,vasco-cuplaj 255 lei sachs sau 230 lei vemo,pompa apa 225 lei hepu sau 110 lei thermotec,debitmetru.Astept un raspuns cu variante.

 

Stima!

 

preturi in text,pt debitmetru trebuie sa stiu daca ai catalizator sau nu pe masina

 

 

 

 

 

 

 

Salut,

 

Deaorece am postat acum ceva vreme, te rog sa imi confirmi pret la pompa de apa thermotec 110 ron si vasco-cuplaj sach 255 ron.Daca ai alte variante intre timp as dori sa le spui.

De asemenea,as dori de aici:http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=11_0556&hg=11&fg=35 odata cu pompa de apa(asta daca nu vine in pachet) si piesa 2.La piesele 7,8 un pret la ele.

 

Stima!

Link to comment
Share on other sites

salut,

am un e46 din 2004 motor 2000 diesel 85kw...vreau si eu ulei de motor castrol edge 5w30, filtru aer, filtru motorina si filtru ulei(Mann sa fie filtrele)...

Ar trebuii sa folosesc un alt ulei pt motor tinanid cont ca masina a implinit de curand 180.000 km? Am auzit de longlife? ai pt masina mea? e mai bun decat ce folosesc? Vreau sa le cumpar la sfarsitul lunii....

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Dan, te rog da-mi un mesaj cu pretul pentru discuri ate power disc si placute ate ceramice, senzorul stiu e 50lei, pentru PY63298. Vor putea ajunge in Buc. pana vineri??? Multumesc mult

placute ceramice 440 lei in 3 saptamani sau pe vineri 560 lei,cum procedam ?

 

salut mi-ai trimis piesele ?

nu inca,azi probabil

 

Salut ma intereseaza si pe mine 5L de ulei BMW LongLife 5w30 35 lei/l,filtrul de ulei 37 lei mann,polen 90 lei purflux sau 100 mann ambele carbon,aer 65 mann si motorina 110 mann pentru un E46FL 2003 2000d,150cp.Multumesc

preturi in text

 

salut,

am un e46 din 2004 motor 2000 diesel 85kw...vreau si eu ulei de motor castrol edge 5w30 40 lei/litru, filtru aer 65 mann, filtru motorina 110 mann si filtru ulei 37(Mann sa fie filtrele)...

Ar trebuii sa folosesc un alt ulei pt motor tinanid cont ca masina a implinit de curand 180.000 km? Am auzit de longlife? ai pt masina mea? e mai bun decat ce folosesc? Vreau sa le cumpar la sfarsitul lunii....

multumesc

castrol edge 5w30 e un ulei longlife ; personal as alege bmw 5w30 LL04 la 35 lei/l

 

Salut,

 

Am un bmw 316i,m40,an 93,seria AJ41407.Ma intereseaza un pret pt buson/capac benzina 32 lei/febi,oglinda interioara retrovizoare originala 500 lei-cred ca gasesti in dezmembrari cu 50 lei-daca vrei am si eu una dar e de e39,vasco-cuplaj 255 lei sachs sau 230 lei vemo,pompa apa 225 lei hepu sau 110 lei thermotec,debitmetru.Astept un raspuns cu variante.

 

Stima!

 

preturi in text,pt debitmetru trebuie sa stiu daca ai catalizator sau nu pe masina

 

 

 

 

 

 

 

Salut,

 

Deaorece am postat acum ceva vreme, te rog sa imi confirmi pret la pompa de apa thermotec 110 ron si vasco-cuplaj sach 255 ron.Daca ai alte variante intre timp as dori sa le spui.

De asemenea,as dori de aici:http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=11_0556&hg=11&fg=35 odata cu pompa de apa(asta daca nu vine in pachet) si piesa 2.La piesele 7,8 un pret la ele.

 

Stima!

in principiu vine cu pompa de apa,daca totusi nu vine 25 lei/original

piesa 7 75 lei behr sau 43 lei vernet; piesa 8 7 lei oe ; in rest sunt ok preturile

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.